Brno a okolí

Ahoj všem...najde se někdo na mrcas kolem Brna a okolí?případně můj meil je kukys@atlas.cz.......Lukáš

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil speedy 10.6.2010 20:42

Pánové, začínám s detektorem a mám zatím spoustu srandy s nastavením a učením se, ale zároveň bych si s tím chtěl hrát někde, kde je aspoň nějaká šance, že něco najdu. Vím, že skoro všude nějaká malá šance je, ale jak jsem se přesvědčil, tak ty nejprofláklejší lokality jsou nejvíc probraný, co 2 m jedna zasypaná díra + je to tam jak na Svoboďáku. A to mě trochu frustruje :) Nejlépe něco v okolí Nového Lískovce.
A druhá otázka. Kdybych chtěl mít šanci, že najdu nějakého římana, kam byste jeli? Dá se ještě něco najít v okolí Nových Mlýnů? Bojím se, že tam to bude ještě řádově horší než v Brně. Četl jsem, že někdo našel něco římského i v Brně-Modřicích. Možná nějaké poličko na jih od Brna mezi římskýma leženíma?

to ležení bych řekl že není úplně nejšťastnější volba. pokus se najít římana mimo archeologickou lokalitu.

římana kolem nových mlýnů raději jen v rámci nějaké oficiální archeo akce. není to dobře zvolená lokalita na samostatný výlety.
každopádně všude něco je...
hodně štěstí

Ok, NM a blízkému okolí se radši vyhnu úplně a budu tam jezdit nadále jen za koupaním a vínem :)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru