Chodite bez sluchatek,ci s nimi

Kdyz jsem zacinal s Whites chodil jsem ala pipsou :-D ;-)
Co jsem zacal s detektory XP,tak uz mi to slo primo do lopenaku :-)
Uz si nedokazu prectavit mrcas bez sluchatek
Momentalne mam DEus a k nemu WS5super,vitr nevitr,zadny hluk a jdou slyset i hranicni hloubkove signaly
Docela se divim ze tento detektor tu neni moc v oblibe,ani ve foru o nem neni zminka

v kategorii Nezařazené, založil Spaustolobig 26.8.2015 09:34

hola jedině se sluchátkama abych slyšel slabé tóny. Bez sluchátek je to na nic protože se ke mně stahujou lidi ze širokého okolí což někdy není úplně ok. Mimochodem nevíte jestli se dělají sluchátka na AT Pro které jsou polstrované látkou nebo pěnou? V tomhle vedru chodit na uších s tou umělotinou je fakt PEKLO...

Mám stejný problém....ve sluchátkách pro AT je hrozné vedro... Pokoušel jsem se sehnat ten jejich konektor, ale neúspěšně a tak přemýšlím o koupi té jejich redukce (za 1500kč :-(( ) a k tomu použít nějaká menší sluchátka.

o té redukci nevím, ale je otázka jestli tam nebude nějaký útlum signálu...nejspíš servu originál polstrování a našiju přes ten molitan nějakou látku a bude hotovo...

http://www.garrett.cz/originalni-redukce-garrett-pro-sluchatka-at-pro-63-mm/d-69455/

Mě zase napadlo, že bych řízl ten original kabel a dal tam konektory(obyč jack nebo něco vodotěsného) a vždy bych si vyměnil buď ty nebo ty sluchátka...

Na druhou stranu za pár dní bude zima a budu rád, že mám velká sluchátka ;-)

Ale todle Garrett asi úplně nedořešil...buď jejich velká sluchátka nebo nic (reprák nepočítám)

:) s tou zimou se utěšuju taky :)
jinak jen takový rychlý zlepšovák (pravda budeš vypadat divně, teda jako já :) ) když sroluješ šátek do nudle a uvážeš kolem hlavy tak aby vršek sluchátek seděl na tom šátku tak sluchátka nedosednou úplně na kůži a nepaříš se tolik...:)

to mě nenapadlo....já vždy z jednoho ucha sluchátko sundám a takhle střídám uši... :-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru