Detektor kovů Bounty Hunter Lone Star Pro

Detektor kovů Lone Star ProVlákno určené pro všechny majitele detektoru kovů BH Lone Star Pro

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 10.7.2014 15:50

Mám ho taky a taky jsem byl moc spokojený, vzhledem k tomu za jakou cenu se prodává toho má v sobě opravdu hodně a byl jsem přesvědčen o tom, že když k němu prikoupim lepší sondu , budu spokojen hodně dlouho, ale názor jsem změnil v okamžiku kdy začalo přitahovat, s klesající teplotou začal slábnout ne jen detektor, ale i mě nadšení z něj. Při delší procházce jsem musel neustále sledovat jeho stav zda jede nebo ne. Neustálé vyměňování baterií a nebo vyndat bát. a zase zandat no a to léze tak nějak na bednu, alespoň mně. Jak se delší dobu neozval tak to bylo jasný a baterky? tak ty nemyslím nějaký slupky za dvacku, to jsou samé kodaky za 50 až 60 kc energizer tak ty jsem navrhnul po druhé vycházce, protože baterku za kylo a za hodinu menim, tak to né!! Takže nevím, ale asi budu muset jít do něčeho jiného.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru