Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.6.2014 23:17

Zdravím Pánové

po dlouhé době chci znovu oprášit lopatku, koupit detík a zase vyrazit. Zde na lovcích jsem prvně zakoupil Tes. Silver, následoval ES II a nakonec legendární Tejon. Momentálně nechci už tak drahý detektor.
Zkušenosti již nějaké mám a o hloubce to také není :) Pokukuji po Golden Mask 1+ a po novém Golden mask ZERO.
Když jsem viděl jak Zero reaguje na ,, kačku,, ve 30 cm tak jsem celkem čučel :)
Otázku mám na GM 1+ ...reaguje na poligonu na kačku ve 30 stejně silným signálem jako Zero ? Protože video s GM1 jsem nikde nenašel.

I když je Zero naše dítě, opravdu je Tejon trochu někde jinde. S detektorem tak určitě budeš spokojený, ale Tejon je prostě hlubší :-D

Tak to že Tejon je jinde jsem se přesvědčil už když sem prodal Es 2 a přešel na Tejona. Ale stále mě zajimá ten GM 1+ v porovnaní se Zero.
Chapu, že Zero je Vaše ,, dítě ,, ale jen mě zajimá, jak reagune na ty kačky ve 30 cm a 35 cm právě ta GM 1+
díky.

V podsatě stejně. GM1 + je tak trochu Zerme zavražděný detektor. Zero je ve vývoji o jednu generaci dále a tak se v podstatě neprodávají. Výseledky na takto hluboké cíle budou takové žee ve 30 pouze za velicce optimálních půdních podmínkách. V 35 opravdu ne, na to by to chtělo Tejona s Ultimatkou :-D


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru