Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.6.2014 23:17

Ještě by mne zajímalo o co přesně se okrádám když vezmu Zero v automatu nebo starší GM4 v manuálu. Předpokládám, že správně nastavená GB má vliv na citlivost a dosah detíku? Ono totiž je to takhle, mám v hledáčku GM4/PRO, ale Zero jí hodně kanibalizuje cenou a já si říkám, zda pro mě není GM4ka zbytečně našlapaná.

Rozdíl v dosahu tady je. Na 1 kčs cca 5 cm. Jestli je to dost nebo ne, ne nevím. Myslím že to v podstatě dost je :-D

Dotaz na Elmaru : Těch 5 cm rozdílu je i při automatickém GB u GM4 nebo platí pouze u manuálu ?
Dík předem za odpověď.

Pokud bych vzal Zero a nastavil mu citlivost na 8 a to samé udělám s GM4PRO bude v automatu rozdíl tak 2 - 3 cm a v manuálu těch 5. ;-)

Každopádně budeme dělat s novu dvoufrekvenční GM4PRO WD řadu testu a chceme do toho zapojit co nejvíce hledačů. Tudíš se během října na LP vyjde hodně čísel. ;-)

Ještě čistě teoreticky, pole tam je to asi jednoznačné - kopat mince kupříkladu ve 30 stejně asi nehrozí.
V lese zase není takový podíl bordelu i přestože fólie a alobaly také jsou. Jedná se mi o to, že nemám času na zbyt a když už vyrazím, rád bych si byl jistý, že nepřecházím. Stále vzhledem k okolnostem mi přijde, že by Zero mělo být dostačující. Respektive mám teď detík s mizerným dosahem a tak nevím jak často se kopou mince kupříkladu z 25-30 cm. Poprosím o zkušenosti ostatních, dík.

Záleží na množství železa v lokalitě. Jeho množstí negativně ovlivní dosah detektoru. Mince v 30 cm na poli ale není nic mimořádného, kope se i hlouběji. ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru