Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.6.2014 23:17

no v přírodě kolikrát ho i zvednu dovzduchu a stejnak furt pípá citlivosti sem ubiral konektory jsou utazene ne staci kdyz sahnu na kabel a detektor se hned rozsteka to take nevim proc kamaradovi to nedela :-)

někde bude blbej dotek. Kabel by měl držet na pevno a opravdu dotaženej. Normálně musím o kabel opravdu fest zavadit, aby kecal. Jinak ve vzduchu je kontrola na prd. zkoušej normálně u země. 8-)

To samé, i ve vzduchu, mi to dělá na zatím jediné louce, asi kvanta dříve zaoraného železného minibordelu, na jiných místech musím občas přejet cívkou nad botou, zda nemám samovypnuté sluchátka,
tak je GM tichý. Žádné utahování kabelu nepomůže.

jestli mu pípe při doteku, tak je problém v kontaktu . Normálně zero prozvukuje jen při větších nárazech .
Pokud ale pípe i když nic neděláš,tak tě něco ruší.vysílač,ohradník , koleje,jinej detík ,telefon ...... 8-)

Bude tam někde něějaká inteerference. Mávat s detektorem ve vzduchu nemá smysl, děláš tak z něho jenom anténu. Cívka musí "vidět" zem :)

8-) :-D :-D Řekl si to odborněji ;-) :-D
Jen mi vrtá hlavou, že mu to zvoní i při sebemenším doteku káblu. Tohle mi dělali všechny detíky ,když nebyl konektor zasunutej úplně na doraz.

Nějaké mechanické poškození je vždy také možnost. To je už ale pak potřeba prohlídnout ;-)

tož do toho už se já montovat nemůžu o:-) :-D


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru