Detektor kovů Minelab CTX 3030

Vlákno pro všechny uživatele detektoru kovů Minelab CTX 3030.

Návod pro detektor kovů Minelab CTX 3030: Návod CTX 3030

Testy detektoru kovů CTX 3030: Testy CTX 3030

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 24.10.2012 15:59

Zdravím, kolegové, mám dotaz - nezažil někdo problém s připojením CTX s PC a Exchange2? Poté, co jsem udělal reset jsem chtěl nahrát zpátky Elmarovy programy. Žel protože prve nahrával detektor už Pilot při prodeji, sám jsem jej k počítači připojoval poprvé. Exchange2 jsem stáhnul ze stránek minelabu na win 7, připojil přiloženým kabelem a nic. Bez detekce spojení. Někde jsem četl, že to může dělat kabel, tak jsem vzal jiný od tiskárny a už to fungovalo. Ale po nabehnuti CTX v programu - objevila se ikona detektoru v levém sloupci a dokonce se zobrazily poslední geodata, se objevila po pár vteřinách druhá ikona s malým x a chybová hláška o tom, že zařízení není kompatibilní. Plus mi následně nešlo přehrát programy z pc do detektoru. Když jsem vybral, dál přenést a potvrdil, tak po odpojení detektoru a hlášce, že se updatuje, v něm nebyly.

Nemáš zprávný kabel ;-)

Správný? Originální kabel v balení mi nepřináší data vůbec... Nebo už neumím zapojit usb...

Těžko řící co je s původném vodičem, ale to co jsi popisoval jsou prostě chybějící piny :) Nejlepší možná otestovat u nás. Máš to daloko?


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru