Detektor kovů Minelab Safari

Můžete nám pomoci napsat vaše nejlepší nastaveni detektoru kovů Minelab Safari, Nebo si stáhnout návod v češtině Popřípadě se podívat na testy detektoru kovů Safari.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 23.8.2010 17:23

Zdar chlapi,já mám teda Quattro MP,čili safari v jiné barvě
Ale musím uznat,že kdo tenhle detík zvládne,tak toho chuť k hledání ovládne :-)Není to jednoduchá mašina a chce to opravdu hodně nahledaných km,pak začne teprve ta pravá euforie z nálezů a z toho,co to všechno dokáže)
Já ho mám už přes 5 roků a začátky z přechodu z jednoduchého XPčka byly opravdu krušné,ale po několika týdnech jsem si ho dokázal naposlouchat,naposlouchat říkám záměrně,protože na displej se opravdu skoro vůbec nedívám,není tam pro mě žádný směrodatný údaj....detektor má tak přesnou tonovou identifikaci a tonů jako prase,že se dá dost přesně všechno určit jen po sluchu(a to je opravdu hukot co třeba oproti jiným analogům přibyde různých drobných signálků a předmětů v zemi v režimu all metal,až si člověk musí dát po čase kuřpauzu aby mu z toho nezačalo hrabat).Chodím tedy převážně v továrním allmetalu s citlivostí na 17 a density na low
Na dohledávání bych poradil starou dobrou exploreráckou vychytávku aby člověk nekopal vedle předmětu,stačí si předmět ukřižovat(přitom zapínat pinpoint vždy mimo předmět a na vzduchu) a potom ho jakoby zakroužit do spirály do co nejmenšího prostoru,kroužku,je to rychlé a naprosto přesné,kopnout kousíček nad předmět aby to nešlo přímo do něj a vypadne hned na první kop ;-)
Akorát s váhou to soudruzi pěkně pos*ali,první roky mi to tak moc nevadilo,to byla ještě euforka,ale teď jak člověk musí sešmatlat možné i nemožné jsem se vrátil zpět k lehounkému XPčku.Quattro už beru jenom na políčka anebo jak jdu s kobětou na hledačku,ta by ho váhově ani obsluhou nezvládla.Je to spíš detík na pole a fajnšmekrování v bordelu než na plnokrevnou válku "proleť a táhni o dům dál"
Kdyby někdo měl zájem se učit je volný ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru