Detektor kovů Tesoro Tejon

Detektor kovů Tesoro Tejón je pro mnoho hledačů po světě doslova kultovní záležitostí. Můžete si stáhnout návod v češtině Popřípadě se podívat na testy detektoru kovů Tesoro Tejon a stránku s doporučených nastavení

Detektor se již nevyábí. Výrobce Tesoro ukočil v roce 2017 činnost.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.8.2010 12:03

Prosím vás, která sonda z těchto čtyř je nejlepší?

Sonda S.E.F 20x15
Sonda WSS 25x13 S.E.F 2D
Nel Sharpshooter
25cm 2D widescan

Já bych to vyděl na S.E.F. 20x15. Potřebuju to na bordel louky a dohledávání drobáků

o:-)

Tady můžu říct, že z pohledu toho jak to maká na detektoru Tesoro Tejon se mi nejvíc líbí Detech SEF 20x15. Jak odezvou, tak oddělováním signálu barvy od železa a průrazností. WSS mě sedí jako ulitá zase na Lobo ST. Je to pro mě hodně na těsno. Sharpshooter NEL se mi jeví moc dobře na Cibole a Vaqueru, na nich to bylo výsostně přesný, ta sonda. Zanechala na mě dojem, na nich. Může to být ale také půdníma podmínkama co tu máme, leč každopádně, výběr sis dal slušnej.

Díky, stejně to bylo jasný. SEF 20x15. Naše půdní podmínky na tom úplném severu jsou někdy strašný. Louky neoraný, udupaný, všude roztahaný baráky, čediče je tu taky dost. Ale Tejon v čediči maká dobře, oproti jiným detíkům :-P

Osobně bych se přiklonil k WSS ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru