Detektory kovů Minelab řady GPX a GP

Zkušenosti s hledání pro detektory Minelab řady GPX a GP (Minelab GPX 500, 4500, 4000, 3500, GP Extreme)

Návod pro detektor kovů Minelab GPX 5000: Návod GPX 5000

Testy pulsních detektorů kovů Minelab: Testy PI detektorů Minelab

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 23.8.2010 17:25

No, ono z toho mini-obrázku toho moc poznat není, maximálně že tam chybí " security label"... což je u "naprosté novinky", jak píše inzerující, podivné. Řekl bych ale, že člověk, který si kupuje detík za 100 litrů si tohle pohlídá ;-)

Už nemusíš posílat penízky do Číny (doufám, že se ti v pořádku vrátily). Pán v Lounech má prý deset kousků GPX, tak můžeš testnout zdarma v ČR.

Jinak děkuju za ten Tvůj článek o neznačkových detektorech. Nebýt toho článku a varování na stánkách Minelabu, nenapadlo by mě, že se vyrábějí fejky a tuhle hračku bych si koupil.

Teď, když se to prodává i u nás a né každý tyhle informace o padělcích má, si to bohužel někdo koupí.

GPX 5000 jsou na skladě stále. Navíc můžeme každému poslat dekódavací list, podle kterého poznáte zda se jedná o originál nebo Čínský fejk. Testovaní detektoru GPX je v Jílovém samozřejmostí.

Ahoj, můžeš mi tedy poslat ten dekódovací list?
Jedná se výrobní číslo B8008866.
Díky
bedlos@centrum.cz
:-)

Ahoj, poslala jsem požadavek do Minelabu na sdělení, zda mají tuto sériovku v evidenci. Ten dekódovací list můžeme poslat v obálce. Prosím pošli nám svoji adresu na info@lovecpokladu.cz . Tacud

Odesláno ;-)

odpovězeno ;-)

To víš že to byly nervy. Nakonec to hodilo skoro 450 korun plus na kurzový změně. Zakolísal dolar. Takže, dobrý.

žíkáž GPX ted nemá ale pid za tyden a budu měla :-D :-D :-D :-D


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru