Detektor kovů Garrett Ace 250

Chtěl bych poprosit, zda by jste mi jako jeho vlastníci, mohli napsat, jaký je vlastně Garrett Ace 250, jestli je moc poruchový nebo spíše na poměr kvalita/cena až moc dobrý, jeho silné stránky a naopak slabé stránky, jak se chová v horším terénu atp..? Děkuji předem :-)

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 15.7.2010 10:47

Zdaravim, je uplne jedno jaky detik mas! Zalezi taky kde jses v jake lokalite. Je pravda ze mensi mince (1heler 1777) je celkem tezky zamerit ale da se to, stribro ti brkne pekne ale zase zalezi jak je ponicenej! Dalsi vec ej jak je mince polozena! jestli je na lezato nebo na stojaka! Ja osobne pouzivam 9x12 civku a dokazal jsem najit medak hluboko i 35cm ale z pocatku to byl signal jak kus alobalu ale jak sjem castecne odkopl tak signal zesilil! Dalsi faktor je to jaky mas stesti! kdyz jsem zacinal a po 5hodinach jsem nasel 1minci tak jsem byl nadsenej ale pokud ted nejdu dom s 10mincema tak radeji ani nejdu! Mam sice 250tku doma asi 16mesicu ale uz se mi podarilo najit peknych par kusu minci! Nez zacnes hledat je taky dobry si promyslet kam vyrazis, jestli mezi pole kde najdes osoupany kolecko nebo se budes potulovat kolem vesnic na polich ci kolem lesu v blizkosti vesnic kde mas mnohonasobne vedsi sanci najit neco!
Zhrnuto a potrzeno!
i s malym kasparkem zahrajes velke divadlo! Jen musis vedet jak na to!
8-)

100% souhlas! ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru