Jaké auto mají hledači?

Kolegové, jistě je mezi námi mnoho milovníků automobilové techniky a možná vás také stejně jako mě zajímá, v čem jezdíte na hledačku a které auto vám k tomu nejlépe vyhovuje?
PS: Fiaťáci a VWčkaři se prosím nepobijte ;-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Czert 1.11.2012 16:25

Abych to nějak začal, jezdím s Fabií Combi, HTPčkem. Auto je to uspokojivý, ale nerad rozkládám detektor a kufr je i uhlopříčně malý na sestavené Tesoro... Ale podvozek to má jakž takž vysoko a tím pádem se dobře v terénu pohybuje..

Jsem nadšeným řidičem Land Cruiseru. Mno..Tejon se mi tam vejde, ha ha. :-)

Co není prdel, je to, že se docela bojim, že mezitím co kopu "bezcenná" kolečka, tak mi někdo čorne auto.
Každopádně auto je jakbychtořekl spíše tank, projedu snad všechno, nicméně vždy je dobré mít telefon na souseda traktoristu. 8-)

Jak si hlídáte auto, když např. jste po uši v hledání v hlubokém lese ?

Tak to máš slušnou mašinku, to bych se taky bál čorky. Naštěstí se HTPčka moc nekradou, ale když v autě vozím peněženku a klíče, tak to vždy schovám na takový místa v autě, že by vás to tam nenapadlo hledat... Víc z pochopitelných důvodů neprozradím.....

A nebo si už každý myslí,že hluboko v lese už to čorka je,tak radši obejde :-D

uste ja jezdim octavii ale jeto nizky a jetu furt ten cerv v hlave ze to nekdo lapne nebo vykrade chtel bych si poridit samuraje to je si myslim docela optimalni auto do nepohody co myslite

Já jsem čoveče taky uvažoval, že k tomuto koníčku by se hodil Suzuki Samik, ta 1.3 by mohla mít i slušnou spotřebu.

Myslím, že samuraje má soused a nevypadá špatně ;-).

Řikáš, že soused nevypadá špatně... :-O , no, jak myslíš. :-O

Dřív jsme jezdili skoro novou octavií a po pár škrábancích jsme koupili starou feldu combi.Do kufru se vejdou dva detektory v pohodě :-P.A do térénu je super :-D.

:-D Jelikož je moje povolání dr.Voštěp,tak je teréní auto dá se říct nutností. 8-) Takže používám Fronteru Sport a detík se mě tam vejde. :-P

ta1.3by mela brat tak kolem7litru vterenu o neco vic nesmi se tomu davat ceres znamej ji ma na myslivost a nadmiru spokojenej hlavne se nim nesmej litat offroudy jinak prej zere jak zil13-15litru ale vyjede pry v sude kdyz jezdis v klidu

Na hledačku Subaru!!!

Jezdím fávkou. Výhoda je, že vzhledem k uživatelskému rozhraní kabina silnice je bahno hned pryč, a mám online kontrolu nad vnějším počasím i vevnitř.

Mám jedničkovou oktávu. Na tento druh přibližování to moc dobrý auto není, je nízká takže to první odnesl spodní plastovej kryt motoru který se utrhl a vrcholem bylo proražení olejové vany a to jsem po tý polňačce jel hodně ale hodně opatrně a bum a bylo to. Takže teď to nechávám na silnici a zbytek dojdu pěšky. Jinak na silnici jsem sní nadmíru spokojenej.

Mám Ford Fusion, je to menší vůz, ale vyšší, projede i těžší terén. I spotřeba je sympatická- 6-6.5l.

Já jezdím fordem focusem je to taky nízký takže toho hodně odšlapu po svých, ale když je trochu teplo a nejedu moc daleko tak na čtyřkolce a ta projede téměř vše,detektor na zadní nosič, lopatu na přední a hurá do polí :-D

to ja litam s octavkou 4x4 1 rada a muzu rict ze jsem projel vsude ale obcas to vypada jak jety po baheni koupeli!!! a to ze jezdim ofrout a nemazuse s tim po polnackach. kdyz mam strach ze by mi ji mohli vykrast tak s ni zajedu rovnou do pole a necham si ji na ocich 8-)

Ja chodim s nivu 4x4 a som spokojny az na tu spotrebu ;-)

na kratší hledačky jezdím Focusem na 17" kolech 195/40. do terénu akorád :-D . no a na hledačky víc z ruky mám Volvo FH 13 s návěsem. kluci,tam bych vás nabral všechny.... 8-)

Taky focus na 17" 205/40 + ještě snížen o 4/3cm,

http://focus-gallery.de/content/ansicht.asp?Name=LukasBlack

na hledání super stroj :-P

Tak když můžu, raději vyrazím s něčím jiným, a to je celkem často ;-)

heeej,máš ho skoro uplně stejného jako ja.taky mam třídveřáka, 2.0 litru,ve předu Angel eyesy,vzadu diody :-D . taky jsme černí,jen mam dva střibrné pruhy a sedačky v černo modré barvě RS 8-)

No tak ;-) Dobrý :-D

..zátím filda a s tou se neseru :-D :-D

Zdarec, když jedu sám, tak se svojí Vectrou, s tou ale jen po konec regulérní cesty, zbytek po svých a pokud s kolegou, tak jeho Pandou 4x4 -- mimochodem luxusní stroj do lesa !! Je to takový vozík " když se naserem, tak ho odnesem ". Pohodlně s tím krosíš mezi stromama, otočí se na pětníku... Samozřejmě taková Vitara je asi o pár tříd jinde. Samozřejmě taky finančně.,.. :,-(

Po dvou nízkých a poměrně malých autech - pegeot 605 a 407 sw jsem se rozmejšlel co koupit do lehkého terénu i na dálnici. Off roady to nevyhrály- drahý provoz i pořizovací cena. Koupil jsem Opel Vivaro 1.9 td. Projede lehčí terén, po načipování slušně jede. Jezdim dost hledat po dálnicích a 170 to taky jede. Vzadu dvě matrace na přespání, pár detiků se tam taky vejde a nálezy taky 8-)

Měl jsem peugeot Partner pak Opel Sintra (v zimě super auto) a teď jezdím Ford Mondeo jediná nevýhoda fordu je že žere jo adruhá nevýhoda je červený tak svítí ale strašně. Vždycky když zastavím u pole úplně cítím jak mě místní sondujou co tam dělám :-D :-P

Ted sem si poridil Kia Sorento a je to parada jede to paradne v terenu takze se niceho nebojim o:-)

Když jsem ještě mohl jezdit (v současnosti jezdí kluci), tak jsem proháněl červeného draka
Š - 120. Projede všude i tam kde jezdí traktory, pokud se sníh, nebo bahno neopře o podlahu.
Jezdil jsem s ní běžně do lesa i v zimě, dělal jsem dřevorubce. Když jsem zapadnul, pomohla lopata
a hever a nebo taky traktorista. :-)
Mám ale ještě nepojízdnou tajnou zbraň - Subaru legacy outback.
A ta až bude jezdit.......... ;-)

octavia kterou mam nejakou tu lesni cestu zdola, ale auto do terenu to neni. nicmene spotreba k nezaplaceni :-D

Máš asi naftu co? TDičko...

metro, autobus a kolo :-D

Rodinný BMW kombík, ale v létě půjdu do Defendera - ve slušném stavu se dá tady u nás pořídit pod 10.000€ - už nehodlám poslouchat manželku, že "by bylo" nutné vytepovat sedačky, vyluxovat, atd... Jako kdyby to nakonec dělal někdo jiný, než já...

Žabožrouta C5 zvednu a jedu.

Octavia 4x4 tdi, dá se celkem naložit a ujede taky dost.V nejhorším se v ní dá aj přechrnět ;-)

Na lov zásadně s Feldou. Ta nikoho nedráždí a taky nějaký ten kilometr navíc rád ujdu.

nedaám dopustit na suzuki wagon je malý a všude dojedu

Máš recht, já jezdím taky vagónem - českých drah. :-P

čsad jablonec-praha,mám pozastavený řidičák,

Octavia RS. Ideální auto na nesloženou Noktu Velox za zadníma sedačkama. Navíc nafta, takže když hodně spěchám, tak jezdím za 6,7 a víc ani ťuk.

Land Rover Discovery II trochu víc papá ale max spokojenost.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru