Jakou dohledávačku zvolit?

Dohledávač Fisher F-Point...nebo...dohledávač White's Bullseye II :-/

v kategorii Detektory - netříděné, založil Krtek68 30.10.2011 20:44

Jaký si mam pořídit? :-/

zajímavá otázka - já ji řeším taky :-), zatím nevím :,-(

Volil bych mezi Vibra Probe 580, Garrettem Propointer a Pistol Probe. Všechny tři jsou kvalitní a budeš spokojený.

Bohůžel mužu jen do 2000kč...

To si ji radši nekupuj a našetři další 2 tísíce. Vyplatí se chvíli počkat (nebo koupit z druhé ruky, ProPointer občas někdo prodává).

Elmara...ty máš co za dohledávačku?

Souhlas - za mne jen zužuji na ProPointer (blbuvzdorný, funkční, oproti Pistol Probe oceňuji vibrace) a Pistol Probe (jde hlouběji, je to takový mini-deťák, takže je zapotřebí naučit se ho ovládat). Vibra Probe - nezkoušel jsem...

Já bych doporučoval Pistol Probe. Nemůžu si ji vynachválit, je fakt super a má brutální dosah. Vyžaduje trochu jiný styl použití než Propointer, ale mě vyhovuje víc. "Hlaveň" mám omotanou izolačkou proti odření a "tělo" mám většinou zalepené v mikrotenovém pytlíku proti bordelu a nepřízni počasí.

Nevýhoda je, že ruší některé dektory - třeba Minelab Quattro s ní má občas problém, Silver uMax je ale v pohodě. Není to nijak zásadní - musím akorát dávat detektor cívkou za sebe nebo hodně do strany.

Z funkčního hlediska je super a detekuje spolehlivě všechno, kromě hodně tenkých alobalů nebo pokovených papírů (krabička od cigaret), tam je dosah relativně malý. Nevím, jak by to braly jiné dohledávačky.

Nevyplatí se šetřit. Než F-Point nebo BullsEye, to radši nic. Určitě bych vybíral jenom z těch, co zmínil Elmara.

Dík za radu... :-)

Joo já mám Vibra probe 580 a jsem fakt spokojený. Garrett Propointer je taky super viděl jsem ho u kolegů v akci takže bych ti doporučil vybrat z těchto dvou. ;-) :-P

:-(

Zřejmě asi zvolím spíš toho Fisher F-Point..... :-/

Každopádně kvalitní dohledávačka je super věc-ušetří ti spoustu času a někdy i nervů. Za mě bych volil dohledávačku od Garretta-nedám na ni dopustit ;-)

Garrett Propointer, fisher sou vyhozený prachy...

:,-(

Radu jsi tu dostal, rozhodnutí je na Tobě...myslím si, že koupit něco, z čeho budeš zklamaný, nemá smysl. Věř mi - kdybys měl možnost si je někde vyzkoušet vedle sebe, tak bys odjel z jedním z těch tří:)

To neprozradím, tedy alespoň prozatím :-)

Prosíííím..... :,-( :,-( :,-(

Já to řeknu. Někdo mu to dycky najde. A už Krtku plav, informace máš. Pročet sem to celý, a informace a rady jsou vážně míněné.

Přesně tak :-) Nejlepší je mít kamarády, co ti to dohledají :-)

Jirka kecá blbosti :-DKup jednu z těch tří.Skoč ještě někam na brigádu nebo počkej na ježicha ;-)

To přesně říkám.

Ježíšek nepříde... :,-( :-D

Asi zvolím teda Vibra probe 580... ;-)

Co vy na to? :-)

pro me zbytecnost a ztrata casu pri hledani :-)

Souhlas ;-)

Kdo nezkusil, neuvěří:) Dá se to i bez, to určitě - ale jakmile si na něj jednou zvykneš...

Když to není žádný šajz a má dobrý dosah, tak je dohledání mnohem rychlejší. Hlavně u věcí, které dobře splývají s půdou, u malých věcí a za šera.

s normal cívkou OK, ale pokud máš hloubkovej speciál jako já, tak bez toho to fakt nejde...

Já měl v ruce všechny tři a koupil jsem vibra probe 580,garret je asi podle mě lepší ,ale zvykl jsem si na ni a už ji nedám pryč ;-)

Mě se líbí Garret ale zas mě vadí že je tak tlustý... :-( :-D

tlustej je tvůj jezevčík, garret je naprosto dokonalej včetně toho šikovnýho pouzdra, jen by na něj měli dávat gps navigaci, lépe se pak hledá u které díry si ho nechal ;-)

Trefa. Za čas budem hledat ty garretty, až dojde to ostatní....

Ted jsi mě ale pobavil... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Jezdíš na lyže? Pořiď si takovej ten svinovací držák na permici ;) Za dvacku spousta radosti a ušetřenýho hledání dohledávačky..

Tak ježíšek přišel :-D :-D Garrett je doma :-)

Zdravím, rád bych se zeptal na výdrž baterií u Pistol Probe. Už jsem zkoušel 2x, a pokaždé vydrželi 1,5 dne hledání. Když to přibližně propočítám na zapnutý stav je to max. hodina, což při dvou 9V baterkách - opravdu nic moc. Je to normál, nebo je error někde jinde?

Buď jsou špatné laciné baterie, nebo je chyba v dohledávačce. Určitě by měla vydržet mnohonásobně déle.

První byli originál se strojem, druhé Panasonic. Výsledek úplně stejný. Poslat na test, nebo zkusit ještě nějaké jiné?

Používá někdo Bullseye II a pokud ano, jak je s ním spokojen?

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru