Kde jste byli na vojně ?

Ahoj, jak vidno z VilSonova vlákna, řekl bych, že většina hledačů vojnu zažila a jelikož nás je víc než kasáren, museli jsme být ve stejných kasínech. Nic pro holky, pardon.
I když znám jednu, co na vojně byla. Tenkrát byla kluk...
Já jsem byl na PŠce v Josefově (Jaroměř) a potom ve Strakonicích. Nástup podzim 88.
Sakra to už je dávno, až mám z toho depresi.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil hyena 7.1.2017 19:30

Jojo chlapy ja jsem z Janovic, pomatuju si jak sme jako parchanti staly pod zdravotnim strediskem u hlavni silnice na Klatovy a zebraly po vojakach odznaky..pomatuju si ze naky kluci nam dali odznaky i s baretem :-D :-D ted ty kasarna jsou sama socka... :-(

Nedavno jsem jel kolem a koukám, že je to tam samá firma ;-)

Jooo to taky :-) :-)kazdou chvilku se tam neco stavi.. ;-)

Konecne nekdo z jinec. :-D

Tam jsem byl házet granátem :-D

Ja sem na vojne sice nebyl, ale jako malej sem musel byt na kazdy prisaze, a taky sem jeste do nedavna bydlel na tom vojenskym sidlisti, takze sem k nim mel hooodne blizko. :-D

Neznáš tedy náhodou pana Tomana ze sídliště? Byl to můj velitel na rotě. Tehdy kapitán. Teď je už nejspíše v důchodu a generál :-D Zlatej člověk a žádná guma ;-)

Toho znam... skoro soused... na sidlisti sice uz nebydli, ale v duchodu jeste neni. :-D

Ja ho znam spis jako kamose meho otce a pak jako vedouciho rybarskeho krouzku...

Tak doufám, že Tvůj otec není plukovník Vácha a tvoje sestra tím pádem miss :-D ;-)

No, tak to jsem rád, že jsem Tě tam nepotkal :-D ;-) Už bych tu třeba nebyl :-D

já tam stavěl pro rusáky ty sila na střely a kasárna :-D hrozné veget

V Jincích byl spolužák. Tou dobou, co ty. Někdo mu tam přejel v noci auto nějakým náklaďákem :-D :-D :-D

Jak se jmenoval? Já to napálil jen jednou s tatrou do uvazu, málem jsem je prostrčil přes bránu na silnici :-D

Petr Kohan a zrušili mu tam fialovou Š105 :-D :-D :-D

Ja jsem jednou slyšel na vlastní uši hlášku:...... proč se bojíte. Máte tatru a oni stejně parkujou špatně...... :-)))))

:-D :-D :-D :-D

I za mě se to říkávalo, ale už pomalu končila povinná vojenská služba, takže to byl spíš internát než vojna. Ale naučilo a dalo mi to určitě do života spoustu. Takže na vojnu já vzpomínám jen v dobrém :-D

1981-1983 VÚ 6813 HRANICE NA MORAVĚ

82-84 podzim střelec tanku Janovice nad Uhlavou. ;-) ;-) ;-)

PS 2020 Březová u Sokolova 1968-1970, Vojenský řidič. T-111, T-805.

též sokolov - železniční vojsko ;-)

Řijen 2000 Jihlava-Pístov a pak Nepolisy řidič-strojník EC super místa.

Nástup léto '99 Hodonín,pak Opava-svob.(st.automechanik) poté Jihlava-Žižkovy a Jarošovy kasárna.Byla celkem pohodička :-)

97-98 Celý rok i s pš Beroun

Vú 3316 Velká Hleďsebe.Bigbít,pancéřovník.95-96.

VÚ 5136 Chrudim, 107. silniční stavební prapor 1989 8-)

76.protiletadlová raketová brigáda Sokolnice na kopečku.Potom za trest záložní velitelské stanoviště Pohrabáč Ořechov u Brna
Tam veget,vstupku do baráku jsem měl z celého kasina okolo jen já.Tzn.já mohl všude a ke mě nikdo,ani na kontrolu.Jen z velitelství v Sokolnicích a to mi kluci z ústředny zavolali. Takže pohoda. 8-)

1989-1990 VU-7253 Levice,stavebni vojsko Mochovska elektrarna-Gabcikovo,po zruseni Hronsek u B.Bystrice strazni oddil,ale tam jsem skoncil jako dozorci psince-takze vojna super

1987-1989 Dolni Brezany VMV, rad vzpominam ale az s odstupem casu

Leden 93,VU-3755,Chotěboř-Bílek.Četa strážného doprovodu

1974-1976 , povolán k PVOS. Necelý rok na ŠDZ VU 5336 v Karviné, zbytek kolem Brna- Unín, Vranovice, Jamolice, s cestovní kanceláří ČSLA na střelbách.
něco o PVOS: http://forum.presscont.eu/
a kdo má zájem se podívat na spolubojovníky : http://www.spolubojovnici.armyburza.cz/ )

Stříbro 1993, Průzkumná rota

Vú.5666 Pardubice Hurka.1993.meteorolog pzdo .dělostřelectvo...pote Jihlava-Žižkárna.

:-)81-83 PS rota,Dyjákovice,potom Sedlec u Mikulova.Mamámkům doporučuju :-D :-D

Nebyl a ani toho nelituju.

To mi nak nestymuje ;-)

Za modrou knížku bych tenkrát klidně prodal mámu do otroctví

:-D :-D :-D :-D

Leden 1994 nástup Žamberk jako strážák. Po měsíci po fyzických zkouškách výsadkář u speciální jednotky. Havlíčkův Brod, Chrudim, Pardubice.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru