Detektor kovů Minelab E-trac

Můžete nám pomoci napsat vaše nejlepší nastaveni detektoru kovů Minelab E-Trac, Nebo si stáhnout návod v češtině Popřípadě se podívat na testy detektoru kovů E-Trac.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 14.5.2009 06:45

Celej život se člověk učí. Dneska jsem dal E-Trac zase z ULTIMATE do základu, ma pole. Když jsem si tuhle popovidal s Habánem, a dozvěděl se jak co kdo s čim viděl a neviděl na jednom tradičnim západočeskym srazu. Co jsem teda chodil nakvedlaný, dneska: Nastavení, tak jak popisuju v nastavení, 21/6, conduct, multi atd. Navíc naprosto nekompromisně plnej plyn s citlivostí. 30. No, tolik broků a kousků co měli hodně daleko do čtvrt gramu jsem nevykopal s trakařem dlouho. Překvapilo mě, i jak šla pěkně odezva v mírný dikriminaci, co chodim, do toho mýho tuněnýho jednotlačítkovýho all metal, sem to cvak tak dvakrát. Množství cílů na totálně prochozeným poli v Železných Horách bylo neuvěřitelný, v podstatě jsem nacházel sám po sobě. Už jsem tam byl tolikrát, a stejně.... Supr sonda, a když to je voštavěný, je to i tak velmi klidný, jen je třeba hlídat pravidelný chod sondy, což stejně chodim v návykovym standardu. Navíc se mi líbilo, že po minutí cíle se stejně v longu bezchybně ozvalo to správný zabublání. Jasně, že se z pohledu skenu plochy a hloubky Ultimate nad jedenáctku prosadí, ale ta základka se teď pro mě posunula o hodně blíž k výsluní. Jámy v rozestupech jak na sázení stromků, akorát že ty rostliny tam nebyly :-) Zase vím něco, co jsem nevěděl, dík, Habáne, za ten pokec u Rakovníka. Dost dobře mě to nasměrovalo k dalšímu etrakovýmu posunu!


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru