Mrcas vs Rodina

Jen drobný průzkum, u nás dva caparti 1 a 3 roky. Ženská se může posrat když jdu ven, nechodím často a rodině se věnuju, hospody nenavštěvuju, výplaty mám pravidelně. Jak to máte vy? Jak jste si obhájili detektor a čas s ním mimo strávenej?? U nás je to co jsem si koupil novějši stroj dost špatný.... :,-(

v kategorii Nezařazené, založil Civka 6.11.2014 19:25

Já se s detektorem začal kamarádit až potom co se se mnou ta moje rozešla. Místo vysedávání po hospodách a naříkání jak je všechno na pikaču jsem se začal toulat po polích a lesích. Časem mi došlo že to tak asi mělo být a že mi vlastně tahle volnost vyhovuje. Při toulání s detíkem jsem potkal i nové kamarády a kamarádky a je mi vlastně fajn ............ Doufám že to nikdo nevezme tak že někoho nabádám k odchodu od rodiny, to opravdu nemám v úmyslu a ani bych si to nedovolil, jen tím chci říct že mi detektor vlastně pomohl překlenout osobní problémy a najít nový smysl života :-D :-D :-D ........ Třeba ještě někdy v polích potkám tu pravou, ale zatím tomu nechávám volný průběh a tak si můžu v klídku dělat vitrínky a poličky na nálezy a chodit hledat kdy chci, kam chci, s kým chci a na jak dlouho chci ........ Hlavně si ze mě neberte příklad a buďte na ty svý holky hodný ........ ať vám to pěkně pípá ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru