Nalezený detektor

Zdavím vespolek neztratil někdo z vás v poslední době na UherskoBrodsku detektor? Pokud ano, může se mi ozvat na email rellik@email.cz Pokud ho správně idfentifikuje a nejlépe i s nějakým dokladem (sériové číslo) bude opět navrácen... ;)

v kategorii Detektory - netříděné, založil Rellik 21.10.2014 16:39

Zdravim. Možná je to jen blbost,ale policie hledá detektor se spojení s vraždou v klánovickém lese. Na fotce je obal od xterry 705. Jen mě to tak napadlo,co kdyby. ;-)

Klánovický les je tak trošku z ruky (cca 300km) a můžu říct, že to určitě není on... ;)

Nic ve zlém,jen mě to tak napadlo. Detektor se přeci jenom neztrácí každý den ;-)

Tak to je mazec a ses frajer ze si to zveřejnil a je aspoň funkční jestli tam neletěl 100let ;-)

Funkční je, a asi tam neležel moc dlouho... Uvidíme jestli se někdo ozve... Psal jsem i pár mejlů známým z okolí... Pak dám vědět jak to dopadlo...
Jinak nevím proč bych to neměl zveřejnit. Detektory nestojí zrovna málo a kdych ho ztratil já, tak bych byl taky rád, že ho někdo našel a můžu ho mít zpět...

jsi frajer 8-)

No dít říkám že si frajer jiný by to neudělali

Otazkou je: Kdo a pro by ztracel detektor? Nebylo by lepsi kontaktovat policii, co kdyz tam nekdo nekde pobliz lezi a potrebuje pomoci? Nedovedu si predstavit, ze ho nekde ztratim, zapomenu...

není to ta Xterra co hledaj benga??

jsem zapoměl :-D :-D :-D

jak může někdo ztratit detík :D snad jenom s litrem rumu pod kůží ...

Tož já si umím představit po zkušenosti od Staráku,že by ho aj zahodil o:-) :-D :-D

stane se opřeš o strom poskakuješ kolem auta a pak šup nasedneš a jedeš.no a detík je stále opřen o strom...už jsem to u kamaráda zažil. ;-)

Trosku to upresnim. Jde o detektor, ktery se da ztratit bez povsimnuti... ;-)

Ahoj, jestli můžeš, pošli nám na info@lovecpokladu.cz značku detektoru a sériovku. Můžu se podívat do účetnictví a pokud byl detektor zakoupen v naší síti, dal by se dohledat i majitel a případně jej mohu kontaktovat :) díky Tacud / Jana

Aha , o:-) takže veleman :-D :-D :-D

Rellik: Seš opravdu frajer,je vidět že dobří lidi ještě jsou!!! Ať se ti to vrátí aspoň v nálezech!!! ;-)

To bude dohledavaci co?

Ne to bude tenhle ;-)
http://aukro.cz/boffin-junior-detektor-kovu-i4709900664.html

Wow, paráda, cena je božská. To víš, my bratři jsme na korunu...

Takže hlásím pátrání bylo úspěšné a detektor (dohledávačka) je opět u svého vlastníka. :) A já si dávám štamprlku z nálezného :) Možná sem dotyčný napíše, ale jelikož zde není registrovaný, tak nevím zda se bude registrovat... Není to ten typ, co by se chtěl nějak moc družit...
Jinak díky všem zůčastněným, ať už se zapojili v ptrání, nebo jinak... :)

Tímto bych i poprosil adminy o smazání tohoto tématu, pro jeho neaktuálnost a v podstatě tu není nic, co by nějak souviselo s detektory (nastavení, zkušenosti...) Díky.

Klidně bych to tu nechal. At je vidět, že tento web a zdejší lidé (nyní ty) mají obecně širší pole působnosti a význam. Chvála Ti, Relliku, štamprdle evidentně zasloužené :-)

Souhlasím s tebou ,ale já bych dal na tyhle případy teda ve fóru nový,, téma ztráty a nálezy " 8-)
Jinak na Rellika pozvedám číš a připíjím ;-)

pěkná práce ;-)

Super tak to ma být

jsi borec,dobrá práce,frtana si zasloužíš ;-)

jednou jsem se vracel cca 15km. pro dohledávačku, položil jsem ji na střechu auta a hurá domu :-)

Perfektní přístup :-)

Teda Rellik, vzal jsem si z tebe jednou příklad- to když jsem si koupil první aparát.
Můžu pokračovat, jsi frajer!

Pěkný počin,du si otevřít merunkovicu,at nepiješ sám,mám aspon důvod k oslavě :-D

po půl litru toho přípravku na mytí motorů (slivovice) by mě vezli nohama napřed :D

Civka: jelikož dnes u nás byly hody http://veletiny.cz/photo-wiew/default?gallery=Hody+2014 Tak jsem toho "čističe motorů" vypil tak 1/2 litru. Nicméně my Moraváci jsme tím snad i odkojení, tak si jdu dát ještě z vlastních zásob doma... Jinak taky jsem už pálil - na konci prázdnin meruňku (10l) a minulý týden trnku (26L), takže do konca roku je co pit... :)

Musíš to lét opatrně,né jak maladěc,když sem se u svojí holky poprvé zmrskal ze slivky,nemohl sem najít dveře u nich v kuchyni,to mě bylo 15,dnes už tu místnost dobře znám,takže v poho.Du si nalét panáčka na červa. :-D Nejlepší co sem pil byla 29 let stará merunka,ta by ti Cívka chutnala,byla jak marmeláda :-D

Ono to bude asi tím, že jsem nepil nikdy asi kloudnou, navíc já rád víno, ale věřím, že od někoho kdo to umí by mě šmakovalo

Hmmm,meruňka,ta je boží a hruška je taky mňam. Pifin nemohl najít dveře,já zase nemohl nalézt do autobusu a tak jsem spal na zastávce :-D

No byla to sranda,holka mě zatáhla do ložnice,kterů sem pozvracel asi úplně celů,pak taky bráchovi motorku na dvoře,taky dvůr a všechno okolí :-D Ráno sem se omluvil a šel do konzumu na lahváča :-D Kořalku sem pak nemohl několik dní vidět,hlavně pak cítit :-D Začátky sů dycky nejlepší :-D

Joo,to znam,nejhorší(nebo nejlepší) je když si tě vezme pod rámě otec děvčete :-D,já měl nejdřív na slušňáka vínečko,pak se pantáta zvedl,donesl slivku,že prej dáme? Já tvrďák že klidně,no a paňmáma donesla pivko a tradá,už jsem tam byl :-D. Tuto část si ještě pamatuju,zbytek už jen z vyprávění :-D :-D

Jednou jsem v lese hlídala pět ožratých hledačů :-) jeden zmizel,tak se ptám kde je.Prej ho naposled viděli tam kde společně čůrali :-D no našla jsem ho,ale nalítaná jak poštovní holub :-) hoši nechlaščite,když tak opatrno :-D RELLIKU TY MÁŠ U MNĚ ZA PALEC ;-)

No, ona hledačka pod vlivem má taky své kouzlo, ale čtverka v krvi je už opravdu moc. :-D

Já sem už od takovýho hledání upustil . Jsem ponaučen a vyléčen, takže maximálně plácačku švestky na zahřátí do kapse a nebo polní láhev švestky s čajem a víc ani kapku . I když dneska sem se hodně rozhodoval ,jestli nezkusit jaká je v té pleskačce co mi dnes pípla na hradišti o:-) :-D
Statečně sem odolal.Naštěstí sem řídil 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru