Nalezený detektor

Zdavím vespolek neztratil někdo z vás v poslední době na UherskoBrodsku detektor? Pokud ano, může se mi ozvat na email rellik@email.cz Pokud ho správně idfentifikuje a nejlépe i s nějakým dokladem (sériové číslo) bude opět navrácen... ;)

v kategorii Detektory - netříděné, založil Rellik 21.10.2014 16:39

Takže hlásím pátrání bylo úspěšné a detektor (dohledávačka) je opět u svého vlastníka. :) A já si dávám štamprlku z nálezného :) Možná sem dotyčný napíše, ale jelikož zde není registrovaný, tak nevím zda se bude registrovat... Není to ten typ, co by se chtěl nějak moc družit...
Jinak díky všem zůčastněným, ať už se zapojili v ptrání, nebo jinak... :)

Tímto bych i poprosil adminy o smazání tohoto tématu, pro jeho neaktuálnost a v podstatě tu není nic, co by nějak souviselo s detektory (nastavení, zkušenosti...) Díky.

Klidně bych to tu nechal. At je vidět, že tento web a zdejší lidé (nyní ty) mají obecně širší pole působnosti a význam. Chvála Ti, Relliku, štamprdle evidentně zasloužené :-)

Souhlasím s tebou ,ale já bych dal na tyhle případy teda ve fóru nový,, téma ztráty a nálezy " 8-)
Jinak na Rellika pozvedám číš a připíjím ;-)

pěkná práce ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru