Někdo z Hodonínska?

Zdravím jsem tu novej je tu někdo z okresu Hodonín?Já bydlím asi 30 km od Hodonía konkrétně Lipov

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Georgg 11.2.2011 21:03

Taky sháním... :-(

Jsem z Břeclavi?

Pocita sa aj z druhej strany rieky Moravy? ;-)

ahoj aj ja sem z druhe strany Moravy vykendy Holíč pres tyden Bratislava rad bych zasel nekde znekym na Hodoninsku a ne unas na SK strane chodil stale ve strachu pokud momentalne nejsem dohodnuty s majitelem pole opod.

Jasné bereme všechno

Zdravim pánové, na hodonínsko to nemám daleko tak bych se taky rád někdy přidal ;-)

Odkud teda přesně jste?A kde všude hledáváte?

Zdravim hledace z hodoninska.Jsem od Kyjova,rad se s vami seznamim a pokecam.Pokud chcete napiste na muj mail:Aphis@centrum.cz.Mej te se a at to pipa ;-)

Zdravím, já su přímo z Hodonína. ;-)

já sem taky přímo z hodonína,.,bydlim n jižnáku?
:-)

nazdarek já sem ze skalice na slovensku mám to od hodonína kusek sme malá partička sme 4 a chodíme hledat tu na okoli ale zatím jako velké ulovky nebyli rádi by sme se kludne stretli a šli pohledat :)

Jsem konkretne z UHcka a chodim tu hledat po okoli. Muzeme se na nekdy(treba pristi nedeli)domluvit a dat spolecnou akci.

Jsem konkretne z UHcka a chodim tu hledat po okoli. Muzeme se na nekdy(treba pristi nedeli)domluvit a dat spolecnou akci.

Jaké máte detíky tady na Hodonínsku,pochlubte se,mě zitra konečně přijde můj první stroj Tesoro Silver UMax

Hodonín Tesoro Silver UMax :-)

Tak co podniknem něco o víkendu?

V sobotu možu tak do tří do odpoledne a nedelu vubec tento výkend. :-)

Tak v tu sobotu. Kde dáme sraz a v kolik? Přidá se ještě někdo? ;-)

Mel bych jedno místo,celkem pravidelne tam nacházím ruzné mince.Čas napište sraz bych dal na Vetrné hurce u kotelny na parkovišti. :-)

Jestli je to to místo co myslím tak se divím že jsme se tam ještě nepotkali :-) Sraz bych dal tak na devět hodin. GPS místa srazu Loc: 48°51'50.743"N, 17°8'27.434"E.

čauky, odkud jsi, podle souřadnic z větrné hůrky a chodíš hledat, připojil bych se někdy
tak ahoj Fany70

Re:Dobrý lov,hoši!

Nepřidáš se?

Dobrá su pro v 9hod. GPS nemám, znám ty místa jenom z ruzných mojich nálezu.Snad nám vydrží počasí. :-)

Re:Dobrý lov,hoši!

Taky bych se přidal ale bohužel v sobotu nemůžu-až v neděli.

To Daje:sorry,to dvojí zobrazení byla moje chyba na komplu,tedy ne reakce na pozvání,za něž ti děkuji.

To Daje:sorry,to dvojí zobrazení byla moje chyba na komplu,tedy ne reakce na pozvání,za něž ti děkuji.

;-)

opakovaná...

Hlasiju 3 stupne nad to by se dalo, čím víc ruzných detíku tím líp. :-)

Já su celkem zvědavý na tvojeho Silvera, je to jeden z detektorů nad kterým přemýšlím eště kdyby dorazil někdo kdo má C.Scope CS3MX tak by to byla paráda.

CS3MX se me líbí od začátku jednou bych rád,když sem kupoval detík mel sem jenom ne Silvera, možná příští rok jenomže to bych musel Silvera pustit což bych nerad. :-)

Škodáá že se nezůčatním,tento víken mi to vůůbec nepasuje ale nevadí na další srázek určo dorazím,a kolik Vám vlastně je let vy hledači,mě je 27. 8-)

Škoda že nemůžeš. Mě je 30.

Nic se nedeje to neva stejne má být v sobotu pekná kosa myslím budem rádi když vydržíme 2 hodky,jak bude lepší počasí dáme sraz zase nekde.V lednu tech 16 stupnu nad byl luxus 4 hodky ve svetru venku to bylo super. :-)

mam cs3mx, tento tyden mne to sice taky nevychazi, ale urcite bych se nekdy rad pridal a dal lehky test a porovnani masinek ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru