Okolí Mladé Boleslavi

Ahoj zdravim všechny, našel by se tu hledač z okoli Mladé Boleslavi?
zn. ve dvouch se to lepe tahne :-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Klimpi 29.9.2010 18:03

Zdar jak sviňa.Já jsem z NB ale v bolce jsem každej den.Napiš a můžem něco proslídit.

Čau Boleslaváku sice z Bolky nejsem , jsem ze severu ale občas na Nymbursko a Mladoboleslavsko zavítám tak si myslím že není problém někam vyrazit.Joo a jinak máš pravdu že ve dvou se to lépe táhne . ;-)

Zdravím, já jsem kousek od MB ;-) tak vyrazíme!

Ještě jednou serwus.Jak jsem psal,v bolce jsem každej den tak jestli budete mít náladu můžete písnout na tel.720/332035 a když bude čas,provětráme klacky. ;-)

Docela by mě zajímalo, kolik nás v MB a okolí je ;-)
Podle děr všude v okolí je nás mraky.

Koukám že se tady někde tvoří nějaká Mladoboleslavská buňka ;-)

To by ta buňka byla pořádná. Je nás tady víc jak 100 8-)
Ale pořád se dá, když víš kde. A nejsi vidět ;-)

Ahoj jsem kousek od MB, ale jsem tu jen o vikendech. Snazim se ale chodit hledat co to jen jde, kdyby byl zajem rad vyrazim.
muj mail: szake@seznam.cz

Co je to kousek od MB ?
Abych tě nepotkal na svých lovištích. 8-)

Taky jsem kousek od MB ha jsi obklíčen 8-)

Dobrovice

Dobrovicko dole je těžká černozem. Uf, co já se tam nakopal. A ty jíly na kopci taky nic moc. Zlatej píseček u Nymburka. :-)
Ale zase u Dobrovic hezké nálezy zeleninky. 8-)

Jo to mas pravdu policka u Nymburka jsou luxusni taky jsem se tam najezdil :-) ale Dobrovice je domovina takze nalezy odtamtud vzdycky potesi

Můj rajon je Nymburk-Boleslav!Takže bacha!Koho uvidím ve svém hájenství,bude nemilosrdně sťat! :-) :-) :-)

Trasa MB - Nymburk a lokality jsou velice dobré ;-)
Jsem tam dost často.

Jojo máš recht.Třeba se někde potkáme a pokecáme. :-)

V pátek jsme chodili pravidelně večerníčky, ale tenhle to asi nepůjde. Takže jdeme pokecat do krčmice. Kdo se chce z MB a okolí přidat, může přijít poplkat. :-)

Tak to aby jsi zamluvil celej lokál u Hymrů ;-) A když se nevejdeme tak náměstí je kousek. :-D

To ne. ;-) Ale kámoš bydlí v Libichově, takže jedeme do blízké krčmice Černý orel v Luštěnicích na křižovatce. Takže kdo chce ... ;-)

Já jsem též od Mladé Boleslavi a v Luštěnicích jsem nějakej pátek bydlel,ted nějakej ten pátek jsem v Bělé pod Bezdězem ;-)

Jsem v úžasu kolik nás tu po okolí běhá :-O A to jsem si doteď naivně myslela že tu straším téměř sama. :-)

Uz se lepsi pocasi, tak me napadlo, jestli by ste nekdo nevyrazil proluxovat nejaky policko nebo klidne les. Vicemene chodim sam, kdyby byla chut napiste sem nebo na mail: szake@seznam.cz zatim ahoj

čau, tak včera jsem byl tak na tři hodky na poli,, a zatim to je hrozný,,, pole je jak kámen, hodně tónú jsem musel vzdát:-))

čau, tak včera jsem byl tak na tři hodky na poli,, a zatim to je hrozný,,, pole je jak kámen, hodně tónú jsem musel vzdát:-))

V pátek kolem poledne jsem viděla jednu zelenou žabičku s detektorem lítat po poli kolem Benátek a dnes v neděli zas jinou kolem Brandýsa, byl to někdo z těch co chodí sem? :-)

já to nebyl :-D :-D

kolem poledne smer sedlec?

ahoj, ja dneska jel z Benatek na Starou Lysou ze skocim na nejaky policko....na konci Benatek jeden detektorar a potom u Stary Lysy hned tri kluci :-D sam sem brouzdal po poli mezi Lysou a Starou Lysou. Jinak nic extra spis sem se provetral, nejaky knofliky, jedna maruska a jinak takova ta klasika polni, ale proste ty policka tam je to super :-) u nas bych v zivote takhle pekne zachovaly veci na poli nenasel. Kdyby ste mel nekdo v planu pristi vikend hledat tim smerem, tak dejte vedet ja tam urco zase pojedu

Ahojky jsem ze Staré Lysé se můžem někdy dohodnout.

ahoj, ja dneska jel z Benatek na Starou Lysou ze skocim na nejaky policko....na konci Benatek jeden detektorar a potom u Stary Lysy hned tri kluci :-D sam sem brouzdal po poli mezi Lysou a Starou Lysou. Jinak nic extra spis sem se provetral, nejaky knofliky, jedna maruska a jinak takova ta klasika polni, ale proste ty policka tam je to super :-) u nas bych v zivote takhle pekne zachovaly veci na poli nenasel. Kdyby ste mel nekdo v planu pristi vikend hledat tim smerem, tak dejte vedet ja tam urco zase pojedu

čau, nevyrazíte někdo v sobotu někam na mrcas?? :-)

ja bych klidne vyrazil, samotnyho me to tak nebavi, napis mi kdyztak na mail: szake@seznam.cz

mě právě taky moc ne, jsem takovej strašpytlik:-)) :-D... kolik pak ti je???, ozvu se :-)

hele sem mladej kluk :D 22 ale chodim uz celkem slusnou dobu :-) pak dej vedet

Že by s tím v březnu všichni Boleslaváci praštili ? :-/ :,-( 8-)

Ahoj, po delší přestávce začínám vyrážet do terénu. Pokud by jsi měl chuť zkusit společné hledání, nejsem proti.

To bych zkusil docela rád.Doteď jsem byl samotář a zkusit se prý má všechno... 8-)

Jinak do konce týdne mám dovolenou,takže není problém.Stačí tady nechat vzkaz.

Ahoj, napiš mi prosím tě na tento email:Tesoro.Tejon@seznam.cz

Ahoj tak jak hodnotíte, letošní sezónu? Chodíte ještě, nebo už je na Vás zima? Já se tak těšil na podzim a na políčka a bohužel jsem se ven dostal jen třikrát... Uvidím co si vymyslí počasí tenhle týden a snad ten letošek třeba ještě zakončím nějakou pořádnou peckou :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru