olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Nevím jak Vaše detíky,ale můj Fíša vodu nesnáší,trochu navlhne a je ve sluchátkách totální chaos.

no já ho jen zbavil rychle baterek a sundal všechny pouzdra ,aby nedržely vlhko . po osušení nepoznám rozdíl ;-)

No já ráno přeméšlel jestli nevyrazit.Jen tak drobně mžilo.No a pak to začalo padat jak sviňa.Tak sem si vzpoměl na raní ptáčata co už só v lese.No rozhodně vám ten návrat nezávidím.Potopa byla dobrá.V pondělí po práci sem skusil pole.A po třech krocích sem skoro nezvedl nohy :-D :-DMokrej jíl je sviňa. ;-) :-)

Tož ono to začalo tak nějak nevinně o:-) venku na louce už to vypadalo na slušnej deštík tož nás to zahnalo do lesa ,že tam to půjde , ale pak to zesilovalo -a zesilovalo - a najednou sme už jen nadávali, že máme vodu až na řiti, ,detíky rychle vypnout a úprk po svahu dolů k cestě :-D chvílema sem to už viděl na rozbitou držku a nebo natrhlou prdel, ale ustáli sme to a taky po chvíli uznali , že nemá cenu v tom nikam zdrhat, když už víc zmoknout nejde ;-) :-D


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru