Písecko

Zdar pánové budu trávit v létě týden na dovče ve Vrcovicích kdo chodíte Písecko mohli by jste se podělit kam kouknout plsss klidne hodim maila FPelcik@seznam.cz ,nejradši válku ale jako mincičkamy taky nepohrdnu děkuji předem :-D

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil pupajsnik 4.4.2010 13:16

ahoj bydlím na Písecku ale v hledání jsem začáteční a detektor mam jen chvilku. chytlo mě to takže chodím často na slepo a docela se mi daří. Protože často jezdím přez Dobev (obec kousek od Písku směrem na Strakonice) a párkrát jsem tam viděl hledače, nedalo mi to začal jsem se zajímat co se tam dělo. Dozvěděl jsem se zě, za války tam byl americký zajatecký tábor pro němce a bylo jich tam drženo na kraji obce 16000 což je na tak malou obec dost. můžes to zkusit tam.

jsem s tabora a jsem na tom stejně jako ty taky jen chvilku tak se když tak ozvy :-)

já sem taky z tábora

dík za radu super už jsem ani nedoufal že nekdo neco pový každej si to své tají ale aspon takhle okrajově máš u mne velký plus moc děkuji určite dám potom vědět co se našlo :-)

:-)neni co tajit. přeju hodně štestí a určite budu rád když napíšes, co jsi našel.

jj určo napíšu a možná když neco najdu dam foto :-)

ahoj chodím hledat dal by mi nekdo tip kde na strakonicku nebo písecku hledat dík dantata

v parku ve strakonicich :-/ :-D :-P

Taky mě to napadlo ale nevím co na to kopání meska policie to by asi neprošlo

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru