Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Pro velký nezájem to sem dám ještě jednou :-D
Prodám Golden Mask HF 1,18khz.Detektor je rok starý.Ideální detík pro začátečníka.Zapneš a jdeš.Uvítal by jsem osobní předání.Takže ideální zájemce z ústeckého kraje.Vyrazíme do terénu,vyzkoušíš,uvidíš,rozhodneš se.Koupil jsem GM4 proto ho prodávám.Je to ale dobrý detík viz recenze a jde opravdu hluboko.Cena 5000.Pište do pm.

Potvrzuju a za Tibiho se zarucuju, ze detik je jak novej - on s nim byl presne 3x v terenu. Nebo 4x Tibi? :) Ma ho sice rok, ale chodil fakt malo, holt vytizenej remeslnik...

Jo kamarade s tebou 4x a sam asi 5x.Takze opravdu jsem moc s nim nechodil. :-D

Prodáno.Přeji novému majiteli spokojenost a hodně hezkých nálezů. :-D

Ty hele, ale on ten stroj byl velmi efektivní. Když to vezmeš - byl jsi s ním 8x celkem a našels krásný AG ve 30 cm... Pravděpodobnost 1:8, že s ním najdeš AG je obrovská... Tos neměl prodávat :D

To jsi mi nemohl říct dřív? :-D

Třeba bude GM4 PRO W efektivnější :D

To určitě bude ale musí ven víc jak 8x za rok :-D

To už je na tobě kámo :)

jsem chudej živnostník,musím pracovat tak času moc není ale budu se snažit :-D


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru