Prosba pro hledače z Brna

Zdravím, měl by jsem prosbu pro hledače z Brna popřípadě blízkého okolí. Nejsem z oboru, takže nevím, zdali je to technicky možné, ale pokusím se popsat svůj problém (blbost)... Ve vzteku jsem vyhodil z auta zásnubní prstýnek partnerky a jak už to tak bývá, člověk jak se uklidní toho lituje... Prstýnek byl vyhozen za obcí moravany, směrem k OC Futurum na Vídeňské, ale dopadl na druhou stranu pozemní komunikace, takže jako by ze směru od OC Futurum směrem na Moravany, jak jsem byl naštvaný, nepodíval jsem se na přesné místo, takže je to v úseku cca 350 metrů dlouhém, viz mapa. Myslím , že dopadl někam ke krajnici pozemní komunikace, kde je místy tráva, kopřivy, kudlibabky a místy hustší travnatý porost, popřípadě kousek do pole. Pokud by to bylo technicky možné a někdo by třeba v rámci tréninku místo prošel byl by jsem moc rád. V případě nálezu nabízím odměnu 1500Kč. Je možno mě kontaktovat na tel. čísle 736736574 nebo emailu: scary007@seznam.cz. http://www.mapy.cz/s/kVH2

v kategorii Nezařazené, založil Pavfka 31.8.2015 21:39

Jestli je na něm briliant za 50 litrov, tak by byla odměna podstatně vyšší :-)
Nic neslibuju, ale v průběhu několika dní tam budu mít cestu, takže pohledám a uvidíme. Průser je, že tyhle frekventovaný komunikace jsou zamořený všemožným bordelem, nebude to žádná sranda, ale proč nezkusit něco novýho.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru