prvni nalez

ahoj vsem...jsem zde novy a ihned bych se chtel s vami podelit o muj prvni nalez...kamarad co me k tomuto sportu privedl mi ukazoval jak detektor funguje a vse kolem...kdyz mi detektor pujcil abych se s nim seznamil tak pri prvnim ohlaseni jsem kopl Krejcar....
bylo to o stesti protoze jsme byli na louce ktera byla plna srotu ale na poprvne to uslo co myslite? 8-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil dzardaL 16.3.2010 18:22

Díky za povzbuzení :-). Není mi 20, takže jsem realista, ale stejně je to pěkný pocit, když leze ze země něco, co již hodně pamatuje. A beru to tak, že i když nic nepadne, alespoň se proběhnu na čerstvým vzduchu, :-D.
A jenom na okraj: od té doby, co sleduji tohle fórum, jsem sjel takový literatury o historii, jako za celej život dohromady. :-). Takže nejenom s detektorem se dá najít něco zajímavého o historii. :-)

K tomu lze rict jen jedno...jdes na to tim spravnym pristupem, ne jako vetsina dnes zacinajicich "hledacu", kteri se prvne zajimaji hlavne o cenu toho, co nasli. Takze za me velke diky, o tom by to hledani melo byt, vcetne literatury, to je jasny. Ja jsem z Prahy, takze bych s tebou klidne nekdy zasel, ale momentalne nemam bohuzel vubec cas, predelavam byt :-/


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru