Šumperk a okolí

Zdravím hledače a zajímalo by mě kolik je tu v mém okolí hledačů já vím o jednom tj. víceměně z rodiny ale jinak jsem zatím nikoho v terénu ještě nepotkal :-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil MartinW 26.9.2010 18:05

Ahojte... Jsem nováček co pochází z Uničova a teď bydlí v Libině... někoho na zaučení a hlavně společné hledání bych přivítal :-)

Ahoj , tak to sme sousedi a do Libiny občas na hledačku přez kopec zavítám :-D Tenhle víkend sice musím makat, ale určitě se můžem na některej domluvit .Bohužel jen neděle po obědě .
když tak písni na mail 239martin@tiscali.cz

Libina,nédelší dědina co znám :-D

Si piš ! :-D :-D :-D
Jak to říkal Burián ,,ten vlak je tak dlouhej ,že všichni myslijou,že už je konec ..... :-D

To jsi ještě neprošlápnul Mosty u Jablunkova. :-)

to sem ještě nezkůšal ;-)

Měl bys to vzít na Plinkót :-)

jednó jo , sem tam znal jednu kočénu :-D

Musi ale davat pozor na ruzne podvratne zivly, lidi nejsou cim se zdaji byt, jak psal nedavno Elmara, mnozi na sebe berou mimikry, napr. clenove nabozenskych spolku na sebe berou mimikry krizencu ruznych zvirat a mysli si, ze zustanou neodhaleni 8-)

Musi ale davat pozor na ruzne podvratne zivly, lidi nejsou cim se zdaji byt, jak psal nedavno Elmara, mnozi na sebe berou mimikry, napr. clenove nabozenskych spolku na sebe berou mimikry krizencu ruznych zvirat a mysli si, ze zustanou neodhaleni 8-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru