Uz jste se nekdy zabloudily?

ME se to stalo jednou,bohuzel se mi vybil mobil,mel jsem ext.nabijecku ale pak me pro zmenu prestala fungovat aplikacka Mapy.cz
Do dnes to nepochopim,proste jsem se objevil na druhe strane lesa,vubec nevim jak se mi to povedlo a les jsem znal dobre
Neprijemna zkusenost,malem jsem nocoval,ale nakonec to dobre dopadlo ;-)

v kategorii Nezařazené, založil Spaustolobig 30.8.2015 10:48

Nám se to s kolegou stalo také,přitom sem v tom lese byl už několikrát.Začalo se stmívat a já už hledal posed kde bych s kolegou přespal.Nakonec jsem uslyšel vlak a šli jsme po zvuku,to nás zachránilo,podle kolejí už jsme došli na první zastávku.Ale od auta takových 20 kiláků,musela pro nás přijet kolegovo žena.Nohy mě bolely ještě asi tři dny.

Já mam Garmin Dakotu 10. S tímto přístrojem se nedá ztratit. Krásně mi to kreslí na mapě čáru kama jdu a tak poznám třeba jestli se pomalu vracím zpět nebo jdu dál. Bez problému vydrží 24h v kuse zaplá.
Na mobilech prý gps signál moc žere baterku ale zas třeba stačí si to zapnout jen když zabloudíte.
Já si zapnu Dakotu a jdu si libovolně kam chcu, sem tam se mrknu jak jsem daleko a co je kolem mě, je to luxus :)

Klasická turistická navigace je vždycky lepší než jakákoliv v mobilu. ;-)

To je jak "mezi námi děvčaty" - viz nadpis :-D

Jak píše vole54, jen ke mně žádná nezabloudí :-(
Ale já jednou takhle zabloudil do pěkný hospůdky, co víc k to mu říct ;-)

Chodím do jednoho malého lesíka,podle místních tam žil zlí čaroděj,nevím co je na tom pravdy,ale dycky tam zablůdím,dnes taky,vyšel sem samozřejmě jinde než sem chtěl,taky ztratil kolegu,ten už mě čekal na lůce a krůtil hlavů.Nepotkal sem tam za těch pár let ani človíčka a taky je tam takové divné ticho jak máš pocit že se na tebe někdo dívá. :-D

Tenhle problém sem si zažil už víckrát a docela extrémě, Ale při hledačce jen jednou a stálo to za to .
Po opravdu hodně vydatném popíjení alkoholu u rodiny na chatě ve Starém městě pod Sněžníkem mě druhej den ráno nenapadlo nic chytřejšího, než že půjdu do lesů si trochu zahledat.
V těch kopcích sem byl ale po prvé a navíc ještě docela dost pod vlivem. Nádherně sem se zamotal a navíc začal střízlivět.Lepkavý smrtelný pot,a pocit u kterého sem si přál už jen zahrabat se do listí a rychle umřít ,aby to už přešlo. Bloudil sem až do večera,než sem konečně narazil na civilizaci od tud už šla zavolat pomoc ;-) :-D Nikomu to nepřeji o:-)

njn na bruntalsku musíš davat pozor,ale to ty výš,jen asi nedbaš ;-)

Tož na bruntálsku naštěstí moc nehledám a Starák moc bruntálskej taky není ,ale občas zabloudím směr Rýmařov o:-) ;-)

aj vidim stare město a přeskakuji řadek,ale to neva tydle zaměny se stavaji :-P

Stává se to aj mě ,takže jsi omluven 8-) :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru