Bronzový depot.

Vydařená neděle :)

Ahoj ve spolek,v sobotu jsem neměl v plánu hledačku,ale nakonec jsem se na chvilku zastavil na poličku za kámošem,takže by se dalo říct že jedu na WW2 i když to nemusim :) po 10 min jsem vykopl wermacht přezku,no dobrý,tak hledám dál krásnej signál,začnu kopat jsem ve 30cm a pořád nic,říkám si to bude výčko od zavařeniny,tak jsem se nakonec dokopal a on to bronzový slitek a za nim kousky srpu,zkoušim ještě přejet detíkem díru a ono tam ještě něco,tak jsem ukončil kopání a zavolal archeologa,bylo 15:30 takže jsme se domluvili na neděli na 10:00 dohledávka,zakopal jsem díru a doufal že to tam ještě zítra bude:),nemohl jsem ani dospat z toho co ještě asi bude v depotu,v 10:05 dorazil archeolog a začlo se,trvalo to přes 2 hodky,nakonec v dýře ve 38cm byla keramická nádoba a v ní další bronzy,všechno to bylo v hroudách hlíny,tak jsem toho moc neviděl,ale vím že tam byla sekerka tulejka,náramek a ještě jiné věci,až mi archeolog pošle foto po očistě hned je přidám,byl to supr víkend,tak at se daří zatim ahoj a lovu zdar PLANTÁŽNÍK :) foceno mobilem.
Jehlice
Jehlice
Kousek keramické nádoby.
Kousek keramické nádoby.
Náramek
Náramek
Vykoplé v sobotu další den přijel archeolog.
Vykoplé v sobotu další den přijel archeolog.
Měření.
Měření.
Bronz ještě v hroudách.
Bronz ještě v hroudách.
2
2
Slitek a kousek srpu
Slitek a kousek srpu

KomentářeKrása :-D

Krása :-D

Dobrá práce už se těším na výsledek. :-D

Blahopřeji k nálezu a samozřejmě bezchybnému postupu. Jsi zářným příkladem jak se to má dělat když se "zazelená". Jen tak dál a mnoho takových či podobných nálezů.
A kdeže to bylo? :-) ;-)

Na poli to bylo ;-)

Super. :-O :-O :-) :-)

Super chlape! :-O

Parádní nález i přístup! :-)

Nádherný nález a dobrý přístup ;-)

Sikula ;-)

Taky bych se chtěl někdy pochlubit, jakej jsem klaďas, ale na komunistickou kačku ze sedmdesátejch volat asi nikoho nebudu :-( Nález super! ;-)

nadhera :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru