Akční nabídky, novinky

Podkategorie

Golden Mask LP ZERO II  se sondou navíc

Golden Mask LP ZERO II se sondou navíc

Elmara
1406 12
Jako každý rok i letos jsme jednali s Golden Maskem o nějaké podzimní akci. Ta co se letos podařila dohodnout se Vám bude líbit všem. Žádné rukavice, lahve atd. Prostě sonda 17 cm 2D včetně krytky, kterou určitě řada hledačů bude velice často využívat. Akce není časově omezená, ale je omezný počet kusů.
WT101

WT101

Elmara
2187 19
S vlastním návrhem "bezdrátů" jsme se prali opravu dlouho. Nyní je ale WT101 již hotový a připraven k předvedení. Bezdrátový set půjde použít takřka ke všem současným detektorům kovů. Není bez zajímavosti, že jak montáž, tak některé části jsou vyráběny v ČR.
Pár novinek na LP

Pár novinek na LP

Elmara
1530 0
Půjčovna prošla pravidelnou výměnou strojů a bohužel skončila výroba Minelabáckých bund. Zbylé kousky plus nějaká trička si tak můžete zakoupit za 50% ceny. Počet i velikosti jsou již ale omezené.
Teleskopická vodící tyč pro detektor kovů Minelab Equinox

Teleskopická vodící tyč pro detektor kovů Minelab Equinox

Elmara
4241 19
Už od začátku prodeje Equinoxu, jsme počítali s tím, že podobnou tyč bychom chtěli nabízet, ale nakonec se vše ukázalo trochu složitější než jsme čekali. Nyní je ale tyč hotová a otestována a tak se Vám můžeme pochlubit finálním výrobkem.
Akce léto 2018

Akce léto 2018

Elmara
2827 3
Jak již je takovou nepsanou tradicí i letos v létě se můžete těšit na několik akčních nabídek. Ty nejzajímavější najdete v článku. Akce je platná do 31.8.2018.
Květnové novinky na lovci pokladu

Květnové novinky na lovci pokladu

Elmara
4034 23
Nové ceny Minelabu E-Trac Plus, Nokty Impact packu. Příslušenství k detektoru kovů Equinox a konečně jsou k dispozici také krytky boxu elektroniky pro tento detektor.
Jedinečný Duben

Jedinečný Duben

Elmara
3600 1
Je to opakující se téma "S čím do nové sezóny?". Letos jsme tak ve spolupráci s Minelabem a Noktou pro vás přichystali 5 opravdu zajímavých nabídek.
Nový detektor kovů LP ZERO II

Nový detektor kovů LP ZERO II

Elmara
6392 64
Před nějakým časem jsme uvedli na trh model detektoru LP ZERO. Tento detektor vznikl ve spolupráci Lovcepokladu.cz a společnosti Golden Mask. Zhruba před rokem jsme začali pracovat na nové verzi tohoto neuvěřitelně oblíbeného detektoru.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru