Akční nabídky, novinky

Podkategorie

Největší lednové pecky v eshopu LP

Největší lednové pecky v eshopu LP

LP
4207 0
Tak máme leden a je tak potřeba se začít připravovat pořádně na novou sezónu. V článku najdete řadu velice zajímavých nabídek a minimálně jednu tedy zcela šílenou!
Nové ceny Equinoxů 600 a 800 od neděle 25.11.2018

Nové ceny Equinoxů 600 a 800 od neděle 25.11.2018

LP
2962 0
Bohužel, trvale nízký kurz koruny způsobil nutnost zvýšení ceny obou detektorů Equinox. I když jsme takřka rok udrželi zaváděcí ceny detektoru, nyní to již možné není. Vzhledem k obrovské popularitě obou detektorů jsem se poprvé rozhodli oznámit změnu ceny dopředu.
Makro Racer II a Kruzer

Makro Racer II a Kruzer

Elmara
1422 1
V příštím týdnu, vyjdou na LP dvě výuková videa s komentáři pro detektory kovů Mokta Makro Kruzer a Racer II. Jako malou ochutnávku si zatím můžete stáhnout návody v Čj a také prospekty v Aj.
Kluby na LP

Kluby na LP

Elmara
1372 7
Jak jste si možná všimli, v sekci Kluby došlo k několika změnám, které bychom Vám rádi představili a také nastínili pár dalších novinek, které chystáme.
Golden Mask LP ZERO II  se sondou navíc

Golden Mask LP ZERO II se sondou navíc

Elmara
1829 12
Jako každý rok i letos jsme jednali s Golden Maskem o nějaké podzimní akci. Ta co se letos podařila dohodnout se Vám bude líbit všem. Žádné rukavice, lahve atd. Prostě sonda 17 cm 2D včetně krytky, kterou určitě řada hledačů bude velice často využívat. Akce není časově omezená, ale je omezný počet kusů.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru