C.Scope - recenze a testy

Podkategorie

Detektor kovů C.Scope CS1MX

Detektor kovů C.Scope CS1MX

Elmara
2486 5
Už opravdu dlouho, jsme tady neměli text o žádném začátečnickém detektoru. Na CS1MX se událo několik menších zlepšení a také se zároveň změnila cena. Ta se díky nízkému kurzu libry dostala pod 6.000 Kč a zkuste mi najít do 6.000 Kč detektor, jako je CS1MX...
C.Scope CS2MX

C.Scope CS2MX

Czert
2991 18
Vzpomínám si, přátelé, na svoje první kroky do světa hledání detektorem kovů. Sbírání informací o koníčku samotném, nasávání technických informací jednotlivých přístrojů a jejich funkcionalit, a v neposlední řadě porovnávání cenové relace.
C.Scope slaví 40 let

C.Scope slaví 40 let

Elmara
2451 7
Kdo to může říci, 40 let na trhu. C.Scope je, jak se zdá, v nejlepší formě.
C.Scope Session 2014

C.Scope Session 2014

Litrfree
2117 5
Setkání C.Scope Session je připravené, a zatím jsou ještě nějaká místa. Sejšn je určen pro uživatele CS3MXi, CS4MXi, CS6MXi, ale pokud se někdo dostaví, budeme se věnovat třeba i bezpohybovým detektorům kovu od C.Scope. Tam bych měl též několik triků. Akce se uskuteční 14.6.2014 na Lovecké Chatě Detektor Centrály, čili v Dobré u Světlé nad Sázavou.
Co si vzít na železné pole, C6MXi

Co si vzít na železné pole, C6MXi

Elmara
7451 36
Byla krásná prosluněná středa a tak se stalo, že jsme si s Pilotem a Křemou řekli,že takový den strávit v pracovním procesu by byl prostě velký hřích. Jelikož zrovna čerstvě dělali jedno pole, kde toho opravdu bývalo hodně, ale nyní už tam bručí pouze železa, vzali jsme tři naše CS6MXi  a rozhodli se ty anglické klacky otestovat v tom nejhorším prostředí, kde by se ale tyhle detíky měly cítit jako ryba ve vodě.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru