C.Scope - recenze a testy

Podkategorie

C.Scope CS2MX

C.Scope CS2MX

Czert
2170 18
Vzpomínám si, přátelé, na svoje první kroky do světa hledání detektorem kovů. Sbírání informací o koníčku samotném, nasávání technických informací jednotlivých přístrojů a jejich funkcionalit, a v neposlední řadě porovnávání cenové relace.
C.Scope slaví 40 let

C.Scope slaví 40 let

Elmara
2052 7
Kdo to může říci, 40 let na trhu. C.Scope je, jak se zdá, v nejlepší formě.
C.Scope Session 2014

C.Scope Session 2014

Litrfree
1828 5
Setkání C.Scope Session je připravené, a zatím jsou ještě nějaká místa. Sejšn je určen pro uživatele CS3MXi, CS4MXi, CS6MXi, ale pokud se někdo dostaví, budeme se věnovat třeba i bezpohybovým detektorům kovu od C.Scope. Tam bych měl též několik triků. Akce se uskuteční 14.6.2014 na Lovecké Chatě Detektor Centrály, čili v Dobré u Světlé nad Sázavou.
Co si vzít na železné pole, C6MXi

Co si vzít na železné pole, C6MXi

Elmara
6889 36
Byla krásná prosluněná středa a tak se stalo, že jsme si s Pilotem a Křemou řekli,že takový den strávit v pracovním procesu by byl prostě velký hřích. Jelikož zrovna čerstvě dělali jedno pole, kde toho opravdu bývalo hodně, ale nyní už tam bručí pouze železa, vzali jsme tři naše CS6MXi  a rozhodli se ty anglické klacky otestovat v tom nejhorším prostředí, kde by se ale tyhle detíky měly cítit jako ryba ve vodě.
Týden se značkou C.Scope

Týden se značkou C.Scope

elmara
3100 6
Týden s nejstarší Evropskou značkou detektorů kovů. Vítejte ve světě Anglických hledačů s detektory kovů.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru