Detektor kovů C.Scope CS6MXi

Podkategorie

C.Scope slaví 40 let

C.Scope slaví 40 let

Elmara
11118 7
Kdo to může říci, 40 let na trhu. C.Scope je, jak se zdá, v nejlepší formě.
Co si vzít na železné pole, C6MXi

Co si vzít na železné pole, C6MXi

Elmara
19796 36
Byla krásná prosluněná středa a tak se stalo, že jsme si s Pilotem a Křemou řekli,že takový den strávit v pracovním procesu by byl prostě velký hřích. Jelikož zrovna čerstvě dělali jedno pole, kde toho opravdu bývalo hodně, ale nyní už tam bručí pouze železa, vzali jsme tři naše CS6MXi  a rozhodli se ty anglické klacky otestovat v tom nejhorším prostředí, kde by se ale tyhle detíky měly cítit jako ryba ve vodě.
C-Scope CS6MXi -  test který vyšel v časopisu Searcher [test ]

C-Scope CS6MXi - test který vyšel v časopisu Searcher [test ]

pitr
20879 11
Jelikož asi většině hledačů tento test unikl, dohodl jsme se na možnosti překladu vy se tak můžete přečíst jak tento detektor, který také vlastním hodnotí Seacher. Sám za sebe mohu pouze říci že mě CS6MXi neuvěřitelně překvapila a i když vlastním i o hodně dražší detektor nyní používám v podstatě jenom tento detektor. a drobné Ag mince v železe je to prostě jednička.
Zkušenosti s detektorem CS6MXi

Zkušenosti s detektorem CS6MXi

neznámý
14911 31
Chci se dnes trochu rozepsat o hodně probíraném a v určitých směrech přelomovém detektoru s černou barvou a modrou krví z anglických břehů-C.Scope CS6MXi.
C.Scope CS6MXi zlatá zborka a rozborka s Peťou

C.Scope CS6MXi zlatá zborka a rozborka s Peťou

Elmara
26120 14
Přibližně před čtrnácti dny jsem s jedním hledačem řešil doslova do nejtitěrnějších podrobností nastavení, dosahy a funkcionalitu CS6MXi. Vzhledem k tomu, že jsme zašli do takových podrobností a testovali tolik různých cílů rozhodnul jsme se to hodit na “papír”. Žádný takový test detektoru kovů CS6MXi tady ostatně není a tak to určitě zájemce o tento nový a bezesporu nevšední detektor kovů bude určitě zajímat.
Podzim začíná s detektory kovu C.Scope a testem nové 36cm 2D sondy

Podzim začíná s detektory kovu C.Scope a testem nové 36cm 2D sondy

Elmara
22078 4
Tak dlouho očekávané větší 2D sondy pro detektory kovů C.Scope CS3MXi, CS4MXi a CS6MXi jsou konečně skladem. V minulých týdnech jsme je mohli pořádně otestovat a shrnutí posunu, kladů a záporů najdete v článku. Zároveň s novými sondami se všechny tři detektory začaly prodávat také ve zvýhodněných hloubkových setech.
Hloubkové testy Tejonu Ultimate, Cortese Ultimate a C.Scope CS6MXi

Hloubkové testy Tejonu Ultimate, Cortese Ultimate a C.Scope CS6MXi

Elmara
47811 29
Myslím, že za posledních 30 dní jsem dostali tolik dotazů na sondy Ultimate, že bych je asi ani nespočítal. Jelikož jsme nedávno dělali pár testů v různých půdních podmínkách s detektory kovů Tesoro Tejon Ultimate a Tesoro Cortes Ultimate rozhodli jsme se s vámi o ně podělit a vše natočit. Navíc jsme vzali i mojí C.Scope CS6MXi aby jste mohli posoudit zda je tento detektor jenom o skvělé separaci nebo zda náhodou nemá taky docela slušný dosah:). Testů v rudolci se pak zůčastnili také detektory Golden Mask 4 a Tesoro Lobo ST H.O.T.
Redakční test detektoru kovů C.Scope CS6MXi

Redakční test detektoru kovů C.Scope CS6MXi

Elmara
42520 39
Dlouho očekávaný C.Scope CS6MXi se objevil na trhu na začátku prosince. Od té doby detektor intenzivně testujeme a musím říct, že nás to hodně baví. Detektor se ukázal v tom nejlepším světle a hodně překonal vše, co jsme od něho očekávali. Jelikož nás denně doslova bombardují hledači o další informace, poprosil jsme další kolegy, aby nám tentokrát s testem pomohli. Součástí textu je také video, jež mělo sloužit jako část instruktážního DVD. Bohužel nám ale při -9°C chvílemi špatně ostřila kamera a tak jsme se rozhodli, že použitelný materiál volně zveřejníme.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru