Detektor kovů Fisher F44 a F22

Podkategorie

Jak na detektor kovů Fisher F22

Jak na detektor kovů Fisher F22

Elmara
6017 1
Fisher F22 se v současnosti prodává ve dvou verzích. Základní osazená "kapkovitou" koncentrickou cívkou a vylepšená verze která používá 2D sondou, kterou znáte třeba z modelu F75. Rozdíl je tak pouze v dosahu, který je u 2D sondy vyšší a tak je zde lehký nárůst odolnosti v silně mineralizovaných půdách, což souvisí znovu s 2D cívkou.
Test detektoru kovů Fisher F 22

Test detektoru kovů Fisher F 22

Pavel-Divis
22973 8
První a nejstarším výrobce detektorů kovu na světě, americká firma FISHER Labs, představila v půlce minulého roku 3 nové detektory kovů řady "F". Příjemným zjištěním bylo, že tyto nové detektory kovu disponují funkcemi, které jinak nabízejí až detektory v mnohem vyšší cenové kategorii.
Detektory kovů Fisher Fisher F44 (F22) test od Pavla Diviše

Detektory kovů Fisher Fisher F44 (F22) test od Pavla Diviše

Pavel-Divis
47269 5
Firma FISHER Labs představila v červenci 2015 tři nové detektory kovů řady F. Detektory jsou vybaveny funkcemi a režimy, které byste v této cenové kategorii nejspíš nehledali, protože těmi jsou vybaveny až detektory podstatně dražší (regulace hlasitosti, numerický ID displej, volitelné zvukové režimy se 4 tóny + VCO, 3 přednastavené programy + Custom, FeTone™, paměť nastavení, voděodolnost, atd.).

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru