Poradíte co to je?

Nalezeno na poli poblíž hradiska... Děkuji

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů:Doba bronzová (1 názorů)
ThomasJedno: Doba bronzová

Fotografie

Okolnosti nálezu

Lokalita:Zlínský kraj
Stav půdy:Suchá
Hloubka nálezu:10 cm
Použitý detektor:XP
1 hlas
1 hlas
zobrazeno:
353x,
komentářů:
10,
nálezce:
ThomasJedno ThomasJedno
vyfotografováno:
2. října 2019,
vloženo:
8. října 2019

Komentáře

Spíš coto bilo :-D

Tak to asi nějaký zajímavý archeologický artefakt !!!

Jsi solidní idiot když hledáš kolem hradiska!!! Takoví jako ty kazí tento koníček ostatním.

Savath --- solidní je tvůj komentář... V blízkém okolí je spousta polí, nevím proč bych tam neměl chodit... A proč bych ti kazil koníček??? Nic nenarušuji. Hradisko je někde, pole jinde, ale lepší je nepsat nic ať mám klid. A jak ostatní co tady dávají krásné nálezy, je nacházím na zahrádce při kopání brambor...

napsals pobliz hradiska, tam s detektorem nemas co delat. Jestli si cetl 10tero slusneho hledace tak bys to vedel. A kazis to ostatnim tim ze na nas zbytecne upozornujes a provokujes u hradiste... presne kvuli takovym to hledani za chvilu zakazou...

Proč tak zhurta??Navíc tento koníček si nejvíce kazíme chlubením nálezů a šmelením s nima.To samozřejmě platí i o mě ;-)Navíc když zajdeme do podrobností i kdyby dotyčný hledal 50 km od hradiska na poli je to vlastně to samé celá republika je archeolokalita.Takže hledejme dokud to půjde radujme se z nálezů a nenapadejme se.
P.S Věcička je to jistě zajímavá.Zkus s tím navštívit nějakého odborníka i když zrovna ve vašem kraji...no nevím třeba ti někdo tady od Vás nějakého rozumného doporučí :-)

Děkuji. :-)

:-D

Omlouvam se za svou prehnanou reakci. Pusobilo to jako bys kopal hned u toho hradiste, jinak samozrejme toho vsude je ze by se nemohlo kopat nikde pomalu.

:-D 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru