Sumka na náboje

Zdravím panové, mince mi nechodí tak asi přejdu na válku�. Můžete mi říct co to na mě vypadlo. Byla v ní směs několika nábojů ráže 8,2x50mm. Díky

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů: Sumky (3 názory), WWII (1 názor) Masik: WWII, Wladyslav: Sumky, Spendlik: Sumky, Kroo: Sumky

Přihlaste se a pomozte určit tento nález.

Fotografie

Okolnosti nálezu

Lokalita:Liberecký kraj
Stav půdy:Vlhká
Hloubka nálezu:5 cm
Použitý detektor:Vanquish 440
3 hlasy
3 hlasy
zobrazeno:
865x,
komentářů:
16,
nálezce:
Masik Masik
vyfotografováno:
26. května,
vloženo:
26. května

Komentáře

Sumka WH Mauser 98K Wehrmacht.

Náboje lebel

Jj lebej :-D

Super, další co si domu dotáhne ostré náboje a chlubí se s nimi na internetu. Nebo si myslíš , že je v pořádku vlastnit nalezené ostré střelivo? A je jedno jestli máš ZP a nebo , protože je to nález. Proboha , pokud si chci nechat něco co podléhá zákonu , tak to nebudu dávat na net.

To není o chlubení až bude policie zase vybírat tak to odevzdám. Ale přece to nenechám ležet na cestě.

Masik: Nechat ležet u cesty? To vůbec ne.. protože ty jsi POVINEN neprodleně oznámit příslušníkovi PČR , který to předá dál příslušnému útvaru policie. Množství , které vidím na obrázku už je větší množství a můžeš se dostat do pěkného průseru. A až zase bude policie vybrat? :-D Tak na tohle to vážně neuhraješ. Prostě jsi neprodleně neodevzdal střelivo a teď ho držíš doma . https://www.mvcr.cz/clanek/nalezy-dokladu-zbrani-streliva-munice-a-vybusnin.aspx

V tomhle množství by se ti dalo asi už i přišít tohle : http://zakony.centrum.cz/trestni-zakonik/cast-2-hlava-7-dil-1-paragraf-279

Dobře příště budu opatrnější a budu to řešit jinak díky za upozornění

Jasně, ale tím jsi pořád nevyřešil to, že máš u sebe větší množství ostré munice , které nejsi oprávněn držet a navíc je to nález.

A tady se zase z nábojů dělá kovbojka 🤦🏻‍♂️😂😂

Já tam vidím 4 náboje, no to je kurva množství 🙄

Ano je, přečti si zákon. Máš to všude jasně psaný.. Přesně ať si každý nechává ostrou munici, zbraně. Vždyť je to v pořádku, střelivo a zbraně se normálně rozdávají na ulici , jako letáky. Škoda, že nemá v profilu rovnou napsanou i adresu, že by to policii usnadnil.

Lukaši. kluci maji pravdu.Tohle není o kovbojce a ani o množství ale o zakonu.Souhlasim s klukama tohle zvežřejnovat je fat blbost. :-(

https://naboje.org/node/1080#
A otázka je, jsou li starší, jak 1890. Pak je nález - Zbraň, díly, munice a to by se mělo hlásit. Je to trochu bordel v zákonech. A jak už bylo řečeno : Co oči nevidí, to srdce nebolí.

strelok1: bordel v zákonu rozhodně není. Zákon stanovuje naprosto přesně co jsi povinen ohlásit. A je jedno jestli je to historická do roku 1890 a nebo novodobější. Nahlášení a odevzdání se vztahuje i na skupinu "D" zbraní a střeliva.

Dom27 : Je to spíše hra s písmenky. Chtěl napsat: "koupil jsem", ale automatická oprava v mobilu to opravila na: "kopl jsem". Tož asi tak.

Tak abych uklidnil veřejné mínění dnes jsem všechny 4 náboje odevzdal na patřičné sběrné místo.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru