Chat Lovců Pokladů

Mohlo by vás zajímat: Fórum o detektorech kovů a hledání

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Počet příspěvků v chatu: 423

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Včera odpoledne jsem jel hledat, musel jsem natankovat a při jízdě po městě jsem koukal jak to těm holkám sluší v tom letním počasí o:-) o:-) o:-) no a při bližším prozkoumání a důkladné prohlídce (pouze z okénka auta) jsem musel s lítostí konstatovat, že některým děvčatům sluší víc zima :,-( :,-( :-D :-D :-D :-D :-D nikdo nejsme dokonalej.......to jen tak na okraj.. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Nám chlapům zase zima vůbec nesluší
:-D :-D :-D

Chtěl bych si detektor nějak předělat.Místo 9V si tam dát 1,5 voltové baterky.Díval jsem se po těch boxech na baterky,ale moc tomu nerozumím.Poradí někdo jaký box si vybrat ?

Dík za odpověd

Taký kde sa ti ich vojde 6ks. Napr. toto:
https://www.tomshardware.sk/p/2731/puzdro-na-baterie-6xaa-33-s-vodicmi

V Brně otevřeli nový pivovar. Poslali vzorek nového piva do Prahy na chuťové zhodnocení a rozbor. Za dva týdny přijde rozbor z Prahy s tímto obsahem. "Vaše kobyla je zdravá". :-D

Ty pudes... :-( :-( :-(

:-D :-D :-Dza trest na to Brněnský pivo? :-D :-D :-DTo by bylo krutý. :-D :-D :-D

:-P

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D :-D

:-D :-D o:-)

😂😂😂😂

Děkuju všem. Ještě to teda promyslím kterou koupit. Já si právě říkal že když kamarád mám Garrett 250 a ted koupil nějakou čínu MD3005 myslím a najde s ním taky že tyhle levný budou pořád lepší a že zde na LP nebudou prodávat žádný zmetky :-) Mě se moc líbí Go Find 44 ( nemusíš bejt dobrej ale dobře vypadat ) :-D

Go find je chatrný, viklavý, se strašně mělkou opěrkou......

Je to plasťák a skladací konstrukce, prostě nebude tak tuhá, jako kdyby to byla jedna tyč. Na druhou stranu ale charná? Nesmysl. Na to co tady detektory zažívají, vydrží neskutečně. Ty konstrukce neodcházejí, pokud už někdo něco ulomí, tak jedině loketku. Navíc, těch detektorů je prodaných opravdu hodně a tak ty udaje nejsou z pár prodaných kusů, ale ze stovek. Do 6000 Kč jsou to nejlepší digitáli co jde koupit. Nevídím tam nic lepšího.

Tři kolegové ho měli , já osobně ne tak nemohu soudit ....dvoum upadla ta loketka , ...za krátký čas se tak rozviklal a začal mít takové vakly že to hledání značně znepříjemnilo , z mělké opěrky taky každou chvíli vylétla ruka ........cena za výkon digitálu je ovšem příznivá s tím musím souhlasit ......všechno má své klady ale i zápory

Proč se neozvali se servisem? Opěrka je ok, jenom je potřeba používat sucháč. Pokud ne, je to špatně.

Takže tu 44 nebo 66 klidně doporučíš?

Jestli tvůj kamarád tvrdí, že MD 3005 dobře hledá :-D, tak k tomu není co dodat ;-)

Neříkám že dobře hledá ale že to vůbec něco najde. Tak jsem to myslel

JenikJ, Musím se do této diskuse vložit. Nešiř tady nesmysly, jaké zmetky? Chceš-li hledat, musíš si uvědomit jestli chceš hračku nebo opravdový detektor a s hledáním to myslíš vážně.
Vidíš-li, že tvůj kámoš má detík z Číny a tobě by vyhovoval, protože hledá dobře, tak se snad není nutné obracet s dotazem sem. Chceš-li detík jen na přïští víkend a pak už tě to nebude bavit, stačí si koupit něco na bazaru a pak to třeba zahodit. Ještě levnější verze je, detektor si vypůjčit a vyzkoušet si to na vlastním pozemku a rozhodnout se následně. Nevíš- li co vlastně chceš, nešiř nesmysly o zmetcích, které jsi ani nevyzkoušel. o:-) o:-) :-P :-P :-P :,-( :,-( :,-(

Asi jsem to napsal špatně. Neříkám že ten z Číny je dobrej. Já to myslel jen tak že i když si koupím např. ten Go Find 44 že určitě bude lepší než nějaká Čína a že tady na LP nenabízej žádný krámy, ale už je to alespoň dobrá značka a kvalita bude taky úplně jinde.

Dosah, citlivost, kvalita zpracování... nejde to vůbec porovnávat. V minulosti jsme několikrát přivezli několik Čínských detektorů na otestování. Nikdy, jsme je ale nezačali prodávat a vždy se to odvezlo na sběrák. Nevylučuji, že jednou bude něco pořádného, ale tam je problém, že v Číně to dělají jenom malé firmy. To znamená, žádný vývoj, pouze špatné kopie kdo ví čeho. Velké firmy to nezajímá, jelikož detektory jsou prostě strašně malý trh. Velký výrobce by to co se prodá za rok, vychrlil za jednu směnu a co pak dál?

tvl...zase pondeli.. :-/ :-/ :-/

Ani mě nemluv - jsem si vzal na celej tejden dovču... jsem v lese s klackem a v tom telefon - dovolená se ruší !!! :-/ :-/ :-/ :,-( :,-( :,-( :-( :-( :-(

Kodl..a ty nevis,ze presne kvuli tomuto si na dovolenou sluzebni telefon nechavam v kanclu na stole???...tam at zvoni jak chce...kazdej telefon jednou prestane zvonit 8-) 8-) 8-)

Zdravím kolego Kurte! Fakt pondělí? Pondělíčko? :-D :-D Však je krásně! A víkend už za čtyři dny! :-D Ale je pravda, že to pondělí bývá ze všech dnů nejčastěji... o:-) o:-) o:-)

Mila kolegyne,dekuji za povzbuzeni a po dusi pohlazeni,ono takove pondeli hruzu mi vzdy nahani,jak to zase v procesu dneska pekne odnesu...a vikend ten uz je za tri..beru v patek dovolenou jak se patri.. 8-) 8-) 8-)

Rádo se stalo, drahý kolego Kurte! o:-) S tím pátkem - nápad nejlepší! Delší víkend vždycky potěší ;-) Jenom škoda, uteče čas, po víkendu bude pondělí zas... o:-)

:-D :-D :-Ddovolená,dovolená?Co to jen můýe být?Jdu gůglit :-D :-D :-D

pak dej vědět 8-) ;-) :-D :-D

Tak sem to pozjišťoval a tu dovolenou ti musí někdo dát.Jenže já su sviňa a žádnou si neudělím :-D :-D :-DJeště bych si ji pak musel i zaplatit.Takže žádný takový,pěkně do montérek a makat. :-D :-D :-D 8-)

aha tak to je ten den , kdy si nahlásím ,že si beru volno a v sedm už stojím na pracovišti , protože si nevijou rady a nebo se něco potentilo ? jo tak to už vím, co je dovolená o:-) :-D :-D :-D :-D

hele Equinoxar se objevil..... 8-) 8-) 8-)

neobjevil , umírám na zub :,-( o:-) :-D

tz voe,tak to Te Martas lituju...honem necim vyplachnot hubu...a polykat ne ze bude slivovicu prskat ven troooobo...jsem to tak taky udelal a pak az jsem mel dost nakloktany jsem tu ku..8 vytrhl sam,,u sedivca,, a hned schladil hubu natocenym skopkem..ale..socitim s tebo..
:-/ :-/ :-/

zánět jak kráva , včera mi vyškubl druhej zub a ještě dnes lezu po stropě . Atb. , brufen , gelík na dásňa ... :,-(

no pekny,na to se neda ani nic odepsat...... :-/ :-/ :-/


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru