Chat Lovců Pokladů

Mohlo by vás zajímat: Fórum o detektorech kovů a hledání

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Počet příspěvků v chatu: 176

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Zdravím, chtěl jsem se zeptat na vas nazor týkající se vkládání dřívějších nálezů mincí. Jakto chodí, jestli to neni nevhodné nebo dokonce zakázané. Ptam se z důvodu, protoze mince mám již vycistene bez fotek z terénu nebo pred vycistenim. Je mi jasné, ze to muze byt divné, protoze nelze prokázat, ze nejsou napriklad darované nebo zakoupené.... coz sem samozřejmě nepatří. Moc díky za vaše názory, TITR. ;-) :-) ;-)

Normálně je sem vlož, jen napiš , že prostě nemáš nálezové foto, jelikož jde o starší nález...a je to ;-) ;-) ;-) ;-)

Dík za odpověď. Začíná byt zima a brzo tma, chodit uz nemam kdy, tak s tim postupně začnu.
Díky za radu. :-)

chodit se dá i po tmě, dobrého pacienta nezastaví ani sníh a mráz... :-D

Stejně, proč by Ti, kdo neváhají, maj táhnout k čertu a Ti, kdo vidí - že, desetiletí souřadnic zadarmo je víc, než cokoliv můžou ty trubky získat, jsou trubky? No, maj co ztratit? Protivník nemá taky co ztratit, a naše nabídky souřadnic je zadarmo. Navíc, kam by to dali? 2000000 nálezů?
No, akorát já tratim. Chcípnu hlady. :-) Jsem prodejce, a když to vom vim, tak hovado vyhodim, stejně si koupili někde ve sklepě na hrady povrcháče rychlošmrdláky. A taky vyhodim Fandu a Sněřného muže a podobný důvěrníky. Protože jsou lidský mrchy. Nevim proč takový sou, ale sou to zmrdi.

Co se to s tebou děje? To už v odpovědích na nevinnej dotaz budeme číst o trubkách, hovadech, rychlošmrdlácích, mrchách a zmrdech? o:-)

Co jsi pil o:-) o:-)

Chodit nechodit. Nekdo poslouchá, nekdo cte čísla, kolikrát je správně??? Dneska litre hlady nechcipnes, to nejde prave proto.

No jo floutci. Nedáš háčky, nemáš koule.


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru