Chat Lovců Pokladů

Mohlo by vás zajímat: Fórum o detektorech kovů a hledání

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Počet příspěvků v chatu: 165

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Zdar. Asi budu za blbce,ale žádnej učenej zezhora nespadnul.... Vlastním Minelab "Nox 800" asi dva měsíce a nemůžu přijít na to jak odladit žellezo,tak kopu veškerej sajrajt.. Na Garretu,co jsem měl předtím to šlo jak po másle a teď jsem bezradnej.. Návod jsem proštudoval cca 1001krát a asi jsem fakt roura.. Poradíte někdo? Připomínky tipu- máš to napsaný,koukni na video atd.. jsou sice fajn,ale nepomůžou. Pls konkrétně. Díky Provin.

Železo se vypne tím čudlíkem s podkovou ne?

Tím přepínáš mezi allmetalem a diskriminací ;-)

No však, přepnu na diskriminaci a vyhodim železo :-)

Kdyby to bylo tak jednoduchý, tak by se provin tak neptal. :-) Naopak bych mu doporučil aspoň ze začátku chodit v all-metalu a naučit se podle zvuku nebo přeskakování idček rozpoznávat železo od barvy. Člověk se prostě musí smířit s tým, že kladný id eště neznamená, že to néni železo.

Kenneth: No tak s tim nelze nesouhlasit ;-)

jo :-D Teda pokud mas diskriminaci nastavenou tak, ze tam mas uplne vyloucene zelezo. Muzes ji mit taky nastavenou jinak. Ale to uz je slovickareni, oba dva proste mluvime o te stejne veci ;-)

Zdar. Hele myslim si, ze pokud nejses schopnej to nastavit podle clanku nebo videi, tak dalsi psany text Ti proste taky nepomuze. Myslim, ze drtiva vetsina informaci ohledne EQ jiz byla podana. Takze podle me Ti pomuze spis to, kdyz se s nekym domluvis a nechas si to ukazat nazivo....

Nejsem obdorník, equinox mám chvíli, ale železo většinou nekopu. Nechávám si otevřená i první čtyři záporná čísla, jen si je trochu zeslabím. Když je to železo, tak se může hlásit částečně v barvě ale občas broukne i do železa. Nebo když si nejsem vůbec jistý, zkusím přepnout do allmetal (podkova). Taky jsou docela prima jedničkové režimy. Když je zabordelená zem, tak se v nich dá detektor dobře uklidnit. Chce to chodit a zkoušet. Držím palce.

Máš moc citliví detektor.Dobrí ale citliví.U nás v Európe je veľmi veľa železa v zemi.mnohe nieje čisté železo len skôr zliatok viacerých prvkov vrátane zlata a iných,často niklu... atď.skus lepšie preskúmať čo nájdeš.

Pravda


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru