Chat Lovců Pokladů

Mohlo by vás zajímat: Fórum o detektorech kovů a hledání

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Počet příspěvků v chatu: 185

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Zdravím, nemá někdo nějaký tipy na čištění mincí? :-) předem děkuji

Díky ;-)

Zdravím chlapi,jakou používáte prosývací lopatku,nemůžu si vybrat,zkušenosti pánové???děkuji

Myslím právě do vody,jestli nemá někdo zkušenost s konkrétním.Mám dojem že jsem na nějakém videu viděl Jaccoba servisáka a že měl s dřevěnou násadou.Tu tady nevidím v nabídce.Ale zase dřevo se zlomí..to ne.Jenom co kdo má bych chtěl vědět abych se potom doma nedivil..nebo spíš až ve vodě.Jdi do toho po hlavě OBI.Když už tak už.Ještě sluchátka objednám,powerbanku-seru na to,člověk je zde jenom jednou ;-) ;-)

Jo,enrikáči,dřevěná je nejlepší ...olše a podobný dřeviny jsou nejlepší,časem dostávaj tvrdost,jít do toho po hlavě...kurva to byl krásnej čas,nic neřešit ,všechno brát jak to jde ,krásný časy je to pryč povinosti,smlouvy a hlava která si to moc ,kombinace k nezaplacení 8-) 8-) 8-)

A děti 10 a 7 let do toho nepočítám :-D :-D

Děti budou už brzy vydělávat, tak si nestěžuj :-D :-D :-D

Oj,tak tos moc nevistihl-barák,auto,pojistky,chata..práca pomrdaná,krásný časy pryč???Ty teprv nastanou.Pokud je ti 70 let tak to beru..ale jak je ti pod pade...tak není co brečet ;-)

Mám tu z toho odkazu a zatím je nejlepší.

Ok,dík

jdu..ne jdi :-D :-D

Říkal jsem si, čím jsem Tě tak namíchnul :-D :-D :-D
Zkoušel jsem montovat i nějaké samo domo, ale není to ono. Bez COčka se to svařit nedá, tak sem to zkoušel nýtovat. Ale výsledek nic moc o:-) 8-) :-)

Zdravím, který detektor je podle vás lepší: Whites Treasure PRO nebo GoldenMask GM ONE 24 kHz.

Zravím, nevíte čím to může být, že při dohledávání mi pinpoint vydává nejsilnější tón na okrajích cívky u detektoru Tesoro Lobo s cívkou HOT?

Uff, těžká rána opilcova...... Ráno sem zaspal mávačku a teď trpím jako pes. To slunce pere, že to snad není ani možné. Pod řípem se začínají štosovat konedianti s pouťovejma atrakcema, tak to vypadá, že tam zase po roce něco proběhne :-D :-D :-D
Až se lidi vyřádí, tak si tam v noci skočím pro dvacky a padesátky. Není to nutné ani kopat, válí se to přímo na povrchu.
Bude zase na basu :-D :-D :-D

Kua OBIne dneska dlouhej slunečnej den,jediný pozitivum je ,že jsem se spálil na tlamě,byl jsem se švárou ,má skoro dva metry tak nikdo nemachroval,nálezy opět nic moc ale vypadám jako Ital a to se taky počítá :-D :-D :-D

:-D :-D :-D mě se loupe xicht, to jarní slunce má sílu :-)

Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda-li je povoleno na Šárce hledat BEZ KOPÁNÍ A MLÁCENÍ zkameněliny. Chtěl bych si najít něco hooodně starého a četl jsem, že je to někde povolené.... Ale nebylo tam kde. Předem děkuji za odpověď ;-) :-D ať to pípá/ať se to rýžuje/ať se to hledá ;-)

Myslím že pokud to neni chko nebo soukromý tak se může tyto přírodní mohou zabírat to by bylo už přes čáru kdyby ne :-P :-P

Je napsáno že je to přírodní rezervace a nikoliv chráněná krajinná oblast takže se tam půjdu porozhlédnout. Šel bych na Barrandov... Ale tam je to prý zakázané

Ahoj chci se zeptat nevíte někdo jestli se může hledat v Itálii.

Na pláži to není problém, do vnitrozemí bych nešel.

Cus pardalove není někdo z okolí Jablonce? Co by měl zájem nechodit SÁM.

Tak jak to bude zétra s tím otvírání pokladů :-) :-) :-)

Bude se kopat celý den je pátek ;-)

Všechny pověry jsou kecy a kecy nemaj cenu. Právě jsem se vrátil a nenašel jsem ani prd. Nedávno tady dával Kim odkaz na velkej depot PG u Dřevěnic. Byl jsem tam minulej čtvrtek a Jičínský archáči taky kecaj. Nenašel jsem ani jeden. Závěr - doba je zlá, lidi špatný a všichni lžou. Žádný poklady nejsou :-(

Já hledám desetáki.Poklad příjde jednou za život.Musíš se s tím smířit.Je mi 56, myslím že cílem života není najít poklad.Ale prožít ho.Přeju vše nejlepší ;-) ;-)

No jó. Jenže já jsem strašně chtivej a hamižnej a ten poklad hrozně moc chci protože mi moooc chybí. Vždyť já si i prášky proti chamtivosti kupuju ve velkým balení. A na ten velkej pátek jsem opravdu vsázel. Já i na krkonošskou pohádku koukal, abych se naučil to zaříkávání ,,horo,horo otevři se pro člověka poctivýho a vydej mu všechno z bohatství svýho" a nic. Vona nakonec kecala i Ponikelská bába.

No jestli si ho opravdu tak moc přeješ a vidíš jak ho vyzvedáváš ze země a cítíš ty veškerý pocity tak ho pravděpodobně určitě najdeš-jednou si na mě vzpomeň až ho najdeš,co jsem ti teď napsal :-)

Já jsem díky bohu ateista .na pověry nevěřím a proto jdu v pondělí kopat i kdyby já nevím co ....páč ten poklad tam na mě někde čeká ;-)

Já samozřejmě taky pořád chodím kopat a doufám že tam ten poklad někde někde čeká. A kdyby ne, tak mám plán jak to jednou budu řešit. Já si ten poklad prostě koupím :-P :-D

Toť ty jseš hodně pozitivně naladěn :-D :-D

Nejsou a díky vytrval jsem a můžu říct je to velkej dloubal a koukal...jsem spokojenej :-D :-D :-D

Ale jsou, jenom je to jako hledat jehlu v kupce sena.8-)

Ale směr Brno,první odbočka do prava pak ostrá levá..rovno,mírná levá,zase levá,les v pravo...a od druhýho stromu do prava 50 metrů pás les a na konci skalka,tak tam mě nelezte.děkuji ;-) :-D

To je moc dalekóóó :-D
To bych musel na tu slavnou Dý Uan. Apropós', víte proč je D1 taková jaká je?
Aby bylo v Brně co nejméně Pražáků :-D :-D :-D


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru