Chat Lovců Pokladů

Mohlo by vás zajímat: Fórum o detektorech kovů a hledání

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Počet příspěvků v chatu: 186

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Vrelé díky a velká poklona tímu LP za paradní promtný servis mojeho detektoru v servise LP a za extra rýchle doručenie späť. Ste jendičky. :-) :-D :-)

Lidi poraďte uvažuji že pořídím impact od nokty. Je to dobrá volba za ty prachy? Přecházím ze simplexe.
Díky za reakce.

A pět je to tady zase ti detektoráři https://www.novinky.cz/domaci/clanek/mit-detektor-kovu-trestne-neni-ale-hledani-pokladu-ano-40330388 -D

Nechci být moc ofenzivní ale Novinky.cz jsou největší žumpa žurnalistiky v ČR. Ještě jsem nepoznal nikoho inteligentního co by tenhle odpad četl.

Souhlas...

Čtu jen komentáře, bývá to zábava :D

Jj souhlasím s Swomi i PepeTrump, jenže když uvidí člověk který aktivně a nebo jen občas chodí s detíkem nadpis článku na webu, tak se stejně podívá co kdo píše a přečte a o to té žumpě jde. Sám považuji web S....m za těžký bulvár a někdy deník B...k by se mohl stydět.
Máry si vážím a obdivuji za jeho přístup k podobným věcem. Toď můj názor. Ať to pípá ;-)

problém je že díky Seznamu nejtlačenější linky na titul strany

Smutné je, že o tom ten článek vůbec není. Podobný nadpis dokáže zničit práci mnoha lidí, jelikož si umím představit, kolik lidí naštve. Navíc to prostě není pravda. Problém není když nález najdeš, ale když si ho ponecháš. Samozřejmě tady neřešíme, že 95% všech nálezů vůbec nikoho nezajímá a asi nikdy zajímat nebude. Pokud by hledači měli všechen ten novodobý šrot donést do zbírkotvorných institucí.... nevím kolik by na to bylo potřaba depozitářů.
Proto se tady mnoho let snažíme, aby hledači nálezy publikovali a aby se věci které mají smysl dostali k odborníkům. Zbytek je prostě šepleť, která dělá radost jenom hledačům :-)

..... roky odmítám dávat jakékoli rozhovory. Kdysi, to je tak cca. 12-13. let se mnou udělala rozhovor příloha Mfd. Nejenom, že tam nebyly moje odpovědi, oni si nakonec vymysleli i jiné otázky. Těsně před tím jsem ale udělal jinou zkušenost s Českým Rozhlasem. Ten pořad se tuším jmenoval "Sama doma". Prostě vysílání pro ženy. Byla docela legrace, kolik hledačů mi hned po rozhovoru volalo. To byla doslova smršť. Evidentně to neposlouchají jenom ženy. Tam ty dobré paní evidentně nehledali žádnou senzaci, zajímalo je prostě o co jde. Novinky jsou ale prostě Ruďas...

Uvedu dva příklady, které si každý z Vás musí pamatovat.
1: Trump nemá šanci vyhrát volby v USA. Zveřejněno 2 dni před volbami.
2. Zeman nemá šanci vyhrát volby v ČR. Také dva dni před volbami.
3. Taky byla bomba jak psali o tom že Putin má Parkinsonovu nemoc kvůli tomu že si strká ruku pod sako. A o Trumpovi že pije dvěma rukama.
Za mě nevidím důvod číst plátek který je úplně mimo a buď přejímá informace z výhradně neověřených mediích a kolikrát je ještě blbě i přeloží, a nebo píše články na základě svých absolutně nereálných představ.

Tři pardon tady je alespoň vidět jejich mystifikace, když mi mozek hned generuje další příklady.

Titulek hodně zavádějící, novinky asi hodně honí sledovanost, tohle je typický POZEM. Navíc jinak je to zpráva v podstatě o tom co se chystá v podstatě všude, včetně aplikace PAS. Prostě dostat lidi co mají o archeologii opravdový zájem do zcela legální fáze.

Promiň noji neinformovanost, co to je za appku??
Dik

Chystá ji AUAV, v jakém stavu to je nyní nevím. Honza Mařík nás s projektem seznamoval v lednu, ale pak přišla ta čínská sragora a tak nemám tušení v jakém stavu to je nyní. Po prázdninách ale zjistím, myslím že by to mělo již být minimálně v demo verzi dostupne.

Prachy jsou prachy, zvanilovle za mrzky groš ve jménu novinářské svobody klidně poškodí mnoho lidí a to bez váhání....

Já archeo věci nehledám, raději odznaky atd...... Tak snad se nebude muset školit každý :-)

Asi nepůjde nikoho nutit. Ona praxe stejně ukazuje, že když se do něčeho někdo nutí, tak to nefunguje. Je to ale šance, jak ten svůj koníček někam posunout.(pro lidi co mají radi starší období a taky pro všechny kteří to berou tak, že jednou vyndaný nález už znovu nevyroste)

Ahoj nebo dobrý den všem.
Již dva roky hledám radioaktivní šutry pomocí různých detektorů, ale párkrát jsem viděl někoho z vás z Haldy na Příbrami...a říkal jsem si, že by mě to vlastně bavilo taky.
Chtěl bych si pořídit detektor...samozřejmě pro začátečníka.
Našel jsem Garret ace 150 a chtěl jsem se vás všech zeptat, jestli je to pro mě jako zelenáče dobrý kus nebo bych měl začít jinde.
Budu moc rád za rady a vše kolem.
Na oplátku nabízím dvě místa, kde je zaručené, že tam najdete super věci.
Už jen pro to, že jsem byl u archeo průzkumu.
Děkuji moc :) Ondra

jezismarjaaaaaaaaa,Ondrášu...žlutáka NEEEEE....vem si 540...za par kacek,luxus...nemit Deusa,tak jdu do 540...jako vsechna Jelita LP..koukni na video od Newta...samy rudy kladivo...Tramway nebrat.. 8-) 8-) 8-)

Dnes už začínat a to nechci dělat reklamu u Vanquish 540 je základ 🐀

Za prvé nastavení jednoduché hloubkově dostačující 5 frekvenci světlo sluchátka nereaguje na mobil dobrá separace co víc si přát snad že mohl být už před 20lety🐀

Tak kde je ten zakopanej tank........ Detektor si určitě kup, dneska je to v módě..... Něco jako mít kolo....

Nevím proč se do Ondry opíráte! Je to kluk, krerého hledání baví. Znám ho dlouho a prostě se jen zeptal. A ne móda je rejt do lidí místo rady.

Mortis a ty neznas ten starej hledacskej for o tom jak v kazde dedine je v rybniku tygr a na druhe strane dediny 3-4 nemecti vojaci zakopani na poli...tady si delame srandu ze vseho..hlavne ze sebe..takze to tak neber..at mne kdyz tak Ondra napise do SZ kdyz bude neco chtit poradit...ju
Kurt
8-) 8-) 8-)

For jsem opravdu neznal ale fakt bomba. A jak říkám, srandu chápu, ale člověk který jsem přijde vlastně prvně neví. To je vše. ;-)

na ja stimt,to my tak delala,na jeden konec hof sakopala 3-4 kamaraden a do wasr sup panzer... 8-) 8-) 8-)

John je taky v poho. A vůbec si myslím, že je tady ta grůpa fajn, rejpání, dvojsmysly, pošťuchování a tak... Pokud není člověk cíťa, tak rychle zapadne :-).
Ovšem sprosťárny, co předvedl Buryne, rozhodně nebrat.
Ondro neboj, až někoho z nás poznáš osobně, už nebudeš chtít jinak ;-). Držím palce! :-)

Prostě sorry, jen mě sere, že tady to bývalo fajn. Ale po rozjezdu YT a aféře Gnom jsou všichni napruzení. Taky mě to sere chodit po lesích a místo hledání zahrabávat díry po hledačském praseti co šlo předemnou. Jo prostě když tam není poklad proč se namáhat dál. pak Ti vyleze článek od krávy která ví prd https://www.novinky.cz/domaci/clanek/mit-detektor-kovu-trestne-neni-ale-hledani-pokladu-ano-40330388#utm_content=ribbonnews&utm_term=poklad&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz
Mno a do toho přijde někdo kdo ví jak se chvat když hledá jen se zeptá a místo toho dostane nemístné " povzbuzení" fakt profesionalita na prvním místě.
:,-(

Když mně přijdeš teď nastartovanej jen ty :-O. Ondra bude v poho, nebuj ;-)

A beru pošťuchování beru i to rejpnutí. Ale tohle mi nepřijde relevantní odpověď profesionáma. Myslím tím jelena na tanku Tak kde je ten zakopanej tank........ Detektor si určitě kup, dneska je to v módě..... Něco jako mít kolo....

Mimochodem Beyksson jako geodet asi bude vědet

Tank je stará hledačská hláška.......... A s tou módou to je bohužel realita :,-(

Jaký burine? Něco mi uniklo? :-)

kdo to?? co to??

Čáááu Kurťáku! No počti si :-D

tvl.ted jsem to cetl....ten je zralej k nam do pavilonu 22....no jeste ze ho Mara zarizl..to mne hlava nebere...
o:-) o:-) o:-)

Mě to bavilo :-(. A Mára mi sebral hračku... :,-(

no ale ja mam taky krejcar 1651 8-) 8-) 8-)...od Gnoma...jeste kdyz jsme se kamaradili,tak mi ho venoval.... :-P :-P :-P

Vždycky něco extra co? :-D

vis jak to je...sledovanost je sledovanost.... 8-) 8-) 8-) 8-)


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru