Chat Lovců Pokladů

Mohlo by vás zajímat: Fórum o detektorech kovů a hledání

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Počet příspěvků v chatu: 384

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Jelita jsou na tahu je to poznat tak kluci hlavně ať vám vyjde počasí na testy a hledáčku a video Newta teda pokud to bude točit a Doby nezklam kladivo tak ať se vám to vydaří :-P :-P

Na jaky nastaveni chodite noxe? Ne ze bych mel problem, ale chci vedet co komu vyhovuje, Diky!

Mám to stejně jako loner+multitón.To je na takový to pohodový hledání.Park 2 až dohledávky.Jinak obnova většinou 4 ale i 2-3(les)5-6 někdy pole.Je ale fakt že noxe si můžeš pohladit jak chceš.Potom je znát nastavení jak chceš ty podle lokalit.Rybník,pole,les,archeo atd.Neudělá to moc ale kde už to máš prošlé je každý cm dobrý ;-)

Promiň tak trochu jinak než loner železa zavřený jen do - 4.první důvod je že mám rád železa,hlavně stará(nechají se poznat)a druhý je že pod Id1-2 byli malí stříbrňaky(les a mince kolem 0,3g)několikrát a nejen mince.musím ale přiznat že detík mám tak jak jsem si ho přivezl a aktualizace vyšli až po tom ale já jakožto IT specialista (nemám už ani počítač a tv :-D)jsem nic s detektorem nedělal.Tak nevím jaké vyhodnocení má třeba potom.

já chodím park 1 citlivost 22-23 podle rušení,zem na automat,železo zavřený až do + 2 stačí? :-D

Stačí mistře :-)

Do dvou tisíc jednoznačně PRO-FIND 15 , když přidáš ještě nějakou stovku tak Nokta pointer new nebo PRO-FIND 20 , ty napodobeniny z ebay vůbec neber to sou vyhozený peníze , na aliexpresu je koupiš za 300 , budeš na ni měsíc čekat a pak zjistíš že je lepší mavat tím drnem . Prostě vem něco tady na webu buď tu PRO-FIND 15 nebo ještě došetři a kup lepší , vyplatí se to .

Kam mi ta reakce skočila ?

Tak dnes jsem kopl ve 20cm římana v nedalekém lesoparku. Krásná Julia Domna s jednou vadou, je celá z AL. O 1 km dál před lety Pražský groš ve 30cm taky v AL. Si snad ze mě ti trpaslíci dělají prdel. :,-( ;-)

To si z tebe spíš dělá prdel někdo z okolí :-D ;-)

Tak to mě i přál, 24 mincí, pánský prsten a pozlacené srdíčko na řetízek. :-)

Tak to ti i dopřál,vidíš to :-D

tvl.ted jsem vyndal kropenač,ale..luxus,ten snad nebyl ani prisitej na munduru.... :-O :-O :-O

Kurťáku, odkud jsi vyndal v devět večer kropenáč? Jsi normální? :-D :-D :-D

no z policka... :-O :-O :-O

Zinek, hliník?

hlinik..ale,,TOP

Gratuluji, jakej je výrobce?

Milane ten vytáhnul Kurťák z boty,mu tam posledně spadnul když přišel z hledačky :-D ;-)

:-D

Příspěvek přidán 27.2.2020 22:04, před pěti dny a osmnácti minutami plus by to bylo husťácký :-D :-D :-D (22.2.2020 22:22)

Jakou vybrat dohledávačku do 1K? :-/

Dobře, změním rozpočet. Co koupit za dohledávač do 2 000 Kč?

Můžu ti nabídnout PRO-Find 25, asi 2 a půl roků starý, minimálně používaný.

Cena nižší naž nový PRO-Find 20.

Do dvou tisíc jednoznačně PRO-FIND 15 , když přidáš ještě nějakou stovku tak Nokta pointer new nebo PRO-FIND 20 , ty napodobeniny z ebay vůbec neber to sou vyhozený peníze , na aliexpresu je koupiš za 300 , budeš na ni měsíc čekat a pak zjistíš že je lepší mavat tím drnem . Prostě vem něco tady na webu buď tu PRO-FIND 15 nebo ještě došetři a kup lepší , vyplatí se to .

MD Mars ....mám jí a je dost dobrá ;-) ;-)

Doby,bacha..pod tebou je ten ,,nesympatickej,, 8-) 8-) 8-)
..se tesim co nam na to vecer rekne v Liberci u Vittoria... 8-) 8-) 8-)

Myslím, že máš přibližně stejnej internet, na kterém bychom hledali my, nechceš si to taky zkusit? ;-)

Upřímně mi přijdeš velmi nesympatický :-D Nic ti nebrání neodpovídat na mé otázky ;-) Ostatním děkuji za pomoc, nejspíš si pořídím MD Mars, vypadá to jako pořádná ukrajinská mašinka za dobrý peníz :-D

uaaaaaaa pomoooooooooc..Newt a nesympatickyyyy,to se povedlo 8-) 8-) 8-) 8-)

tvl,jeden z nejlepsich clovicku na zemekouli a blizkem vesmiru..... 8-) 8-) 8-)

hmm,tak nevim nevim,jestli Ti nabidne Van Půůůr..... :-/ :-/ :-/

Teď mi velice bránila má hrdost, ale přece. Velice nesympatický ti nepřipadám, já totiž jsem brutálně nesympatický každému.
Přijde mi úsměvné napsat kamkoliv cenu, požadavek a čekat, že se na mě vyhrne spousta stoprocentních kaufů bez toho, abych pro uspokojení svých tužeb cokoliv udělal sám. Kapišto? Howgh.

žadnou..skoda penez,lepsi si prisetrit na poradnou....tim smejdem za litr jsem hodil po kolegovi...Ondas je tady taky...a ten ji hodil nekam do popelnice aby po mne nezustal bordel..uz ani nevim co to bylo,melo to jeden knoflik a tim se to otocenim zapinalo a i nastavovala citlivost,jen..fungovalo to ve vyseci asi 1,5,mm otoceni...jinak to bud nedelalo nic,nebo pistelo furt..slendrian jakejsi fuj... :-/ :-/ :-/

Už balíš brňáku? :-D

jasnackaaaaaaa,Dečko nabity..tyčinky upečeny..hadry zbaleny... 8-) 8-) 8-)

Tyčinky mňam, minule nám moc chyběly. A jestli na to odpovíš, tak Harlik bude mít hlavu v harliku, protože se chudák ptal jen na dohledávačku. Teď je offline, až se přihlásí, bude mít hafo zvonečků o hovně :-D :-D :-D.
Sorry Harlik, takhle to tady prostě chodí... :-P

no tyčinky jsou tyčinky...


8-) 8-) 8-) 8-) 8-)


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru