Chat Lovců Pokladů

Mohlo by vás zajímat: Fórum o detektorech kovů a hledání

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Počet příspěvků v chatu: 425

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s detikem nokta impact? Nikde nemůžu najít pod jakým id se u mě hlásí střibrnak chodím na DI3 :( par lidí mi psalo že kolem 45 ale zase někdo mi psal že se id u toho neukazeje... a nemam jak to vyzkoušet ag jsem ještě nenašel... děkuji předem :-)

Kurňa chlape, kop vše nad železo a úsudek si uďělej sám. Třaba ti to Ag padne. Nikdo nechodí tak, že si řekne dnes jdu na Ag čka a nastaví si detík třeba na ID 35 +/-3 čísla povoleno a ostatní diskriminuje. ID je jen orientační číslo co tam může být. Stejná mince ti dá různé ID v hloubce, na povrchu, na hraně, programu atd. Ag mince ti také dá kromě již zmiňovaného různé ID podle velikosti a obsahu stříbra. Malé Ag může mít stejné ID jako Al folie, ale rozpozná se podle zvuku nebo kolísání ID. Přijít na to, se říká zkušenost a tu dosáhneš jen chozením a kopáním všeho co je barva.

Hele čéče .... ty tvoje dotazy mě poslední dobou dost drtí.... víš , že stříbrňáky mají různé rozměry i váhu a tím pádem budou hlásit i rozdílná ID.... třeba grešle Leopolda bude mít ůplně jiné ID než třeba 20ti krejcar Marie Terezie..........
Občas mi připadá , že vůbec netušíš co máš v ruce a co se s tím má dělat............

Doby byl jsi rychlejší. :-)

Kup si analog. Detík se musí naposlouchat a ne vejrat do displeje. Na televizi se máš koukat doma :-D

:-D :-D :-D :-D :-D

..asi tak nějak :-D :-D


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru