Chat Lovců Pokladů

Mohlo by vás zajímat: Fórum o detektorech kovů a hledání

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Počet příspěvků v chatu: 511

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na účet, zaregistrujte se.

To je blb,ten Kurt o:-)

Když to tady tak čtu tak se musím Kurta zastat. Chápeš arrivas, že třeba já mám tátu v nejvíce rizikové skupině, tchánovi před 14 dny skončila chemoterapie o dědovi nemluvě. Začala povinnost nosit roušky a hádej koho jsem za celý den u nás potkal jako jediné bez roušky. Ano rodinka chatařů z Prahy vyrazila na nákup a hrozně se pak diví co všichni blbnou, že u nás to ještě není. Je to prostě o osobní zodpovědnosti, nechtěl bych žít s vědomím že jsem diky své blbosti někoho nakazil a on zemřel. Ty jo? Chovejte se zodpovědně a neblbněte, na machrování není doba.

Jako já mám teď strach jet na chatu, potřeboval bych prořezat ovocné stromky a teď abych nechával v noci auto někde za lesem a plížil se na svůj pozemek jak kriminálník, přestože nedělám nic nelegálního... To jsme to dopracovali. Všichni udavači, frustrované osoby a strašpytlové jsou dnes opět na koni. :,-( Nechci domýšlet jak by to vypadalo, být situace jak za protektorátu.

Máš pravdu,o tom není sporu, já nedávám návod na machrování či nedodržování pravidel

O tom není diskuse,urč,itě dodržovat to co se má. Mně jde o to jak to podává a mluví jen o pražákách,myslim,že hovada se najdou všude a je třeba po nich jít. Sám mam také rodiče v hodně pokročilém věku. Jo holt nemám rad rozumprdy,tak proto ty moje reakce. Jinak přeju hodně zdraví

Měls rodinku z Prahy nahlásit , nebo vzít lopatou po držce :,-( Na machrování fakt není doba a žádná rýmečka to rozhodně není :-( Sám mám cukrovku a vysokej tlak , žeru 11 prášků denně , tak jsem na ty co to zlehčujou a nedodržujou dost běsnej :-/

Prodavačka je seřvala, po chvilce uznaly že to byla blbost a vyřešilo se to v klidu, bylo to hned ten první den. Máme tu hodně chalupářů a jinak všichni v pohodě. Nejvíc jsem udivenej z místních (z bydliště, ne zde z lovce :-) ) lumenů od kterých jsem nečekal že by někdy něco dodržovali. To běsnění chápu.

Hosi,ja uz se rozcilovat nebudu...je to zbytecny,nenadelas s nima nic...jen mne strasne sere ta sobeckost ...ta jejich sebestrednost..vidi jen sebe...vsechny bych je posadil nekam kde jsou stari a nemocni lide,aby videli ty bud vydešeny oci...nebo...ty v kterych vidis smiřeni s tim co se deje...co je možna čeka...a na sesterně slzavy udoli......Kurva to bych vyletel z kuže,kdyz mne pak nejakej nymand bude rikat nejaky kraviny...........jinak,byl jsem na dve hodky na policku..6 kolecek a nejaky drobnosti k tomu..jo 1 agečko...grešlička malička...dik za to o:-) o:-) o:-)

;-)

Kurte máš recht, nerozčiluj se. Ty to máš z první ruky dnes a denně. To si z nás nikdo nedokáže představit.

Tyhle slova Ti podepíšu máš recht a grt.k nálezům je to potřeba se vyvětrat kór když to vidíš palec a vydž.

hosi,haluz...ted jsem to prohlidl..2pengo 1941,50haliř slov.štat 1941 cs.koruna 1924 ..2 grosch 1929..dvacetak 1973 a ta stribrna gresle...na milionkrat projitym policku na cca 200m no jak toto se tam seslo?? 8-) 8-) 8-)

To je tím jarem, dosah maximum. Poslední dobu kopu hloubky až k neuvěření a jak píšeš milionkrát proběhlé pole dává. Ústupovky taky ;-).

no prave ze to bylo vsechno max do 10-15centaku...to je na tom ta ,,haluz,, je fakt,ze to prolitl s diskama,ale....i tak...jen to tak posmrdlal povrchu...ale jak je videt i to malo stacilo... 8-) 8-) 8-)

Nezaorali tam hnůj a nevzali to diskama až potom? Jinak diskům říkáme kurvítka, ty už toho zmastily. Jenom se usmívám když ti archeolog tvrdí jak by ty zinkový odznaky tam zůstaly i pro příští generaci. I v lese už se rozpadají na sračku. Na polích to zkurvilo hnojení, před 25 lety jsi občas kopnul ID i s barvou a dneska se to rozpadá prakticky hned.

neee,na podzim to sklidil,pooral,ale taky jen takovy sup sem sup tam a ted to udelal znovu...s hnojem by ho tady ,,princezny,,hnaly.... 8-) 8-) 8-)

jestli dožiju do soboty a nic se neposere,tak si dam do batužku dve petky staro..co?? a vyrazim na policko..na expedici..co na tom že to mam cca 50 metru od baraku...toby bylo,aby nebylo.. 8-) 8-) 8-)

dvě petky ...staro...co? Dvě petky Staroprdů :-D :-D :-D :-P

Tenhle víkend mi to snad taky klapne a vyrazím vstříc historii.Jinak držte se bando ;-)

Díky taky půjdu se vyvětrat mám pocit že příští týden bude utrum budu na noční a to už nemusí být tak jak je teď drž se a Vy všichni taky ;-)

Žádný pivo co začíná Staro.... nedávám ;-)

no staropramen taky nemusim... 8-) 8-) 8-)

Polotmavej Staročech docela jde. Občas koupím plech v Penny. :-P ;-)

To neva já včera 2hod.za barákem a nif asi sem to vybral to podstatné jen to brucelo želízka pak špacírovali vesničané a to sem radši zabalil 🔨 a mazal dom :-P

A je úplně jedno kdo kde jak s kým jde o všechny jak zdravé,staré,a nemocné a život je to nej a teď je to znát poučíme se a pojede to dál sice jinak než doteď ale je to nová výzva snad se povede.jako národu umíme to. :-D


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru