Chat Lovců Pokladů

Mohlo by vás zajímat: Fórum o detektorech kovů a hledání

Příspěvky se automaticky mažou po 14 dnech a jsou řazeny od nejnovějších.

Počet příspěvků v chatu: 70

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

:-D :-D :-D
https://www.e15.cz/galerie/magazin/221795/obrazem-znate-oblek-pro-prekroceni-okresu-v-cesku-internet-se-bavi-novym-lockdownem?foto=1

A několik tipů jak překročit hranice okresu:
https://www.e15.cz/galerie/magazin/221795/obrazem-znate-oblek-pro-prekroceni-okresu-v-cesku-internet-se-bavi-novym-lockdownem?foto=12

Teď je stav nouze. Vymyslel jsem ještě další levely. Stav zoufalství, stav beznaděje, stav rezignace. Pak už bude fajn. Pak už nás pustěj kamkoliv, Pražskej hrad, Pripjať... :-)

Je to k vzteku. Jedna karanténa skončila a druhou obratem nařídil Bubiš....

Já mám naštěstí všude okolo lesy. 50 m za barákem, 300 m před barákem. Kopce jak kráva, ale furt les. Těším se až vyrazím. A bude to brzy. ;-)

Tady spíš pole. Většina už je osetá, ale něco málo se ještě najde. Měl jsem doma silné řeči, že dnes vyrazím, ale ještě to není ono. Stačila cesta do práce a zpátky a měl jsem toho plné zuby.

copak ty jsi už měl taky kovídka? :-D :-D

No jo. :-D

já už to mám taky za sebou celkem všechno v pohodě akorát jsem člověče týden nemohl pít kafe mě to smrdělo jak vypraný ponožky a když stará udělala okurkový salát tak jsem měl pocit že žeru nastrouhaný jablka :-D :-D :-D

Jo, byl to nevšední zážitek. Neměl jsem měsíc pivo, na cigára se nemůžu ani podívat. A kafe jsem zkusil poprvé dneska ráno. No popravdě nic moc bez chuti. Ještě teď posílám děkovačky těm pitomcům do číny za to, co tam dokázali stvořit :-D :-D :-D
To je pro příště, syrový netopýr se zkrátka nežere :-D

Hezký den lidičky prosim chtěl bych se zeptat asi blbej dotaz, stáhl jsem si aplikaci zaniklé obce myslíte že člověku jako já co bydlí v sudetech se mi bude tato aplikace bude hodit víc než lidem který v těch sudetech nebydlí? A chtěl jsem se zeptat co si tam zafajfujete jen osady a samota? nebo všechno? děkuji. Ted nevim vlastně kde hledat a jak lidé zjišťují ustupovky děkuji Bydlim na Ašsku.

Zdravíčko
Nevěděl by někdo kde sehnat cz návod na Teknetics T2 ?
Po internetu pátrám jak vzteklej a nikde nic. Tak kdyby třeba někdo věděl :)
Dík

Kde se dají sehnat komplet kryty na X-Terru 705?

Otázka na příchozí situaci s omezením pohybu : když týden bydlíš v kamionu tak je jedno kde zastavíš a můžeš se projít ,vyběhat ,hledat a tak ?
Samo v katastru obce kde stojí ten domov na kolech a děláš denní pauzu .

Pro sychr jsem vyplnil čestné prohlášení a do kolonky bydliště napsal SPZ 😁

Já zase našel desky z protektorátní pracovní knížky po babičce. Tak tam zrovna lepím potvrzení od zaměstnavatele a budu mít stylovou Arbeisbuch.

https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/fantasticky-objev-u-pompeji-nasli-zachovany-obradni-kocar-40352442#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=kPWbrZ0Aa47-202102281041&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Není tu někdo kdo dneska hledal v tom davu na poli vedle stračího hnízda u Olbramovic? Pobavil nás Váš kolega, co přijel audinou doprostřed louky, tam zastavil a šel hledat okolo auta :-D :-D :-D Jsem z toho modrýho jeepu co Vás vytroubil :-D o:-)

Ujko Bureš pořádal rabovací akci aby měl čisto před prahem ?

Dneska jsem jel kolem. To byla pěkná banda. Nevím co to bylo za akci. Měl jsem detík v autě, ale nedostal jsem odvahu, mraky lidu :-)

No tak zejtra a pozejtří ještě honem zamávat... a pak už máme skoro utrum... :-(

... teda vlastě už dneska a zejtra... :-P

No to je docela průser, vše jsem dodržoval, ale s tímhle už mám problém. Do přírody potřebuju...a na katastru obce mám jen zasetý pole....
Opravdu nasrat..

Kde se píše o katastru obce? To snad chtěl jen navrhnout jeden ze členů tupounova bratrstva, ale platí okresy, nebo jsem mimo? Je to možné, jako hodně lidí se už v těch změnách pánů z Blbic neorientuju, ale např. v odkazu níže jsou okresy.

Trávit volný čas a sportovat budou moci lidé pouze v obcích, kde žijí. Vycházky a běh přes den tak budou od pondělí možné jen na území obce, nikoli celého okresu. Venčení psů v noci bude možné do 500 metrů od bydliště.

Je to tak těžký si najít? Eso?

Aha, omlouvám se, pravda, soustředil jsem se na ten o volném pohybu, tohle mi nějak vypadlo. .. Výborně, ještě že tu mám pole s vojteškou.
Rimmer - tupoun

Katastr obce je omezen pro sport, procházky, turistiku a podobné volnočasové aktivity........

Ještě ten odkaz :-D
https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/vlada-vyhlasila-nouzovy-stav-do-28--brezna--od-pondeli-se-zprisni-pravidla-pro-volny-pohyb-ci-maloobchod-a-opet-uzavrou-skoly-186973/

Vždyť si to přečti, máš to tam popsané. Omezení platí pro rodinu a katastr obce kde bydlí.

Tak v tomhle mají obyvatelé větších měst krapet výhodu. Je tu víc míst, kam se dá zajít mávat... 8-)

Jj. Já si právě moc nedokážu představit mávat tady někde v parcích a navíc, to bude vejrů všude kolem. 8-) :-D

:-D No zrova třeba Praha moc výhoda není. Jenom okraj obce a dál už ne. Co budu dělat to fakt nevím. Jenom makat do práce o:-)

Tak třeba já sem rád že seTo trochu uvolní..... Hledači z Prahy tu začínaly být docela problém

Tak tady v Brně vím hned o několika místech...

Protektorat Böhmen und Mähren :-D

Poslední měsíc jsem nevzal detektor do ruky a posledních 14 dní nevystrčil paty z domu, protože k nám zavítal čínský virus v britské verzi. Sníh už je pryč, tak teď se jenom hrozit z toho, co nám ten babišoň zas nachystá. :-)

Jak hrozit..však už nachystal a odsouhlasil od pondělí. Nesmíš mimo katastr obce, kde máš bydliště....

To mi nevadí. Projdu znovu stará místa v okolí.

No já na to vlítl už dnes a jako by mi chtělo políčko kompenzovat ten nadcházející arest - dařilo se !!

No tak já mám katastr do kopce 600m tož mazec a je tam zřícenina hradu a CHKO takže utrum a pole se nedá samí bahno jinak tu Britskou jsme dali jak takž ale tchán to večer už nezvládl takže mám 2 ženský poslouchat no to mě asi zničí víc než covid a dejte si pozor není oco stát buďte na pozoru a važte si zdraví :-/ :-P

Tak tak... :-)


Zpět do chatu

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru