Sonda S.E.F 30x25cm pro řadu detektorů Tesoro uMAX

Cena bez DPH: 3 298 Kč
Cena s DPH: 3 990 Kč  → do EUR EUR
Skladem: 2 ks

Středně velká sonda S.E.F určená pro detektory kovů Tesoro Cortes, DeLeon, Golden uMAX, EuroSabre II a Silver uMAX. Výrobce: Detech

Detailní popis

Kryt sondy ZDARMA:

  Kryt sondy Detech S.E.F  

Středně velká 2D sonda Detech S.E.F o rozměrech 30x25 cm je určená pro všeobecné použití při velice dobrém poměru hloubkového dosahu a pokrytí plochy. Sondu lze použít ve všech půdních podmínkách. Určená je pro detektory Tesoro Cortes, DeLeon, Golden uMAX, EuroSabre II a Silver uMAX.

Jeji nejlepší vlastnosti se projeví v mírně a středně železem zamořených lokalitách. Při opravdu velkém množství železa v půdě jsou ale již její separační výsledky pouze průměrné. Výrazný nárůst dosahu oproti tradičním koncentrickým sondám od Tesoro začíná zhruba od 10 až 15 mm průměru předmětu.

Určitě je to nejprodávanější sonda pro Tesoro od Detech. Používá ji neuvěřitelné množství hledačů a k detektorům obou základních řad skvěle pasuje. Nejtestovanější je na Tesoro Cortes, Tejon, EuroSabre II a Silver uMAX. Zde je také nejvíce hodnocení a velice kladných ohlasů. Sonda se vyrábí pro všechny detektory Tesoro a její použití je maximálně všestrané.

  • Sonda je vodotěsná

Související odkazy

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

 

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky