U Záblatí, tam to padá:)

Kousek z léta, běhali sme takhle jedno hezký odpoledne se starou po loukách, hnedle na kraji mi klacek sebrala a že prej dokud nebude stříbrňák tak odtud nejedem...no a tak po pul hodině už jí to přestalo bavit tak že si dá pauzu s cigárkem a fejsbukem... a jak sem tam celou dobu slintal na různý pozůstatky cest a cestiček, hned sem běžel k tarasu opodál. Asi po deseti metrech sem minul čtvercovou díru...no já vim že louku nikdy nevyhodíš ale stejně, trochu to elán srazi:) no a metr vedle tej díry, klasickej zavařovačkovej signál...ani nevim proč sem to vzal, nicméně po spatření hranky v hlíně sem si akorát sedl na prdel...vzpoměl sem si na nějakou omáčku co sem tady jednou četl, že je dobrý se občas nevrhat po hlavě pod drn alee hezky si to vychutnat:) tak sem si zapálil a houknul na starou, když chtěla ten stříbrňák, tak ať si ho vytáhne:) ...no a pak to znáte...zrychlenej tep, zmoulani mezi prstama, zběsilá dohledávačka...a pak už zas víčka a patroony...

Angaben über die Münze

Identifizierte Münze: Franz Ludwig von Pfalz-Neuburg (1683–1732) – XV Kreuzer (XV Krejcar) (č. 3071) Franz Ludwig von Pfalz-Neuburg (1683–1732) XV Kreuzer (XV Krejcar)

Ansichten der Benutzer

Gebiet der Prägung:
Landesherr: Franz Ludwig von Pfalz-Neuburg (1683–1732) (2 Meinungen)
Prägungsjahr:
Nominal: XV Kreuzer (XV Krejcar) (2 Meinungen)
Material: stříbro (2 Meinungen)
Nr. der Münze: Franz Ludwig von Pfalz-Neuburg (1683–1732) – XV Kreuzer (XV Krejcar) (č. 3071) (2 Meinungen) maestro: 3071, Hledac97: 3071

Melden Sie sich an und helfen Sie, diese Münze zu bestimmen.

Fotografie

U Záblatí, tam to padá:)
U Záblatí, tam to padá:)
U Záblatí, tam to padá:)

Fundumstände

Lokalität:Jihočeský kraj
Verwendeter Detektor:XP ADX 250
25 Stimmen
25 Stimmen
angezeigt:
1426x,
Kommentare:
4,
Finder:
maestro maestro
Fotografiert:
der 6. August 2015,
Eingefügt:
der 26. Dezember 2016

Kommentare

za blatem

Čekal na tebe ;-)

to jo no, vypadal tak:D hlavně já na něj...heleďte přeci Vám nebudu říkat že to Záblatí je u Prachatic...nejsem blbej ;-)

A já si myslel, že je to patnácikrejcar Františka Ludvíka, biskupství Wratislav... ;-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben