Brno a okolí

Ahoj všem...najde se někdo na mrcas kolem Brna a okolí?případně můj meil je kukys@atlas.cz.......Lukáš

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von speedy 10.6.2010 20:42

ja jsem z brna-venkov......ale jsem zacatecnik tak se v tym jeste moc nevyznam! ;-)

vsak ja si ho koupil minuly rok.......nejsem zadnej machr.......

Kolem Brna chodim, tak dej nekdy vedet ;-)

Dal by jsi nějaký tip jsem začátečník

Taky sem tam chodím okolo brna :-D

tak to se na nekdy muzeme domluvit........ 8-)nejaky návrhy kdy?

Já jsem též odsud už 42 jařin. :-)

tak to je moc fajn...........to se můžeme také domluvit....

z jaké části jste? :-)

ja jsem ze Starého Lískovce........Tak kdy někam zajdeme?
8-)

ja jsem ze Starého Lískovce........Tak kdy někam zajdeme?
8-)

jsem ze starého Brna ;-)

zdarec taky liskovec

jo tak tam to trochu znám,kamoš je z Ostopovic

někdo na vikendovou hledačku horkymihal@seznam.cz

Ahoj jestli se najde někdo kdo by sem tam zašel na nějakej ten pokus tak mi napište na mail Tommbrno@seznam.cz
Přeci jen ve dvou se líp chodí ;-)

Ahoj,jsem z Velešovic a s detektorem začínám.
Pokud by byl zájem,můžeme podniknout nějaké kopání.

Luboš

zdar můžem zahledat někdy já sem z tučap :-D

Zdravíčko hledači,
tak jsem mezi Vás nově zavítal a po přečtení několika diskuzí a článů se osmělil.
Testuji nivý klacek na slavkovských polích,jen pro nalezení spravných tónů,je to těžší,než jsem se domníval.
Výsledek??
Nějaké staré kované hřeby,rytý,či ražený medailonek - ještě nevyčištěn ,československý 10-ti halíř z roku 1928.olověný brak,zřejmě rozpláclé koule z mušket a chránítko spouště z pistole.

Není to žádná sláva,ovšem při každém vyhrábnutí srdce zaplesá :-).

Pokud by někdo měl zájem ,můžeme se vydat na společné hledání.
Jsem aktrivní sběratel relikvií a kopaných věcí z 2.sv. války.

Pro upřesnění,jsem z Velešovic u Brna,věk 35 :-) 8-)

Pokud by ti nevadil parťák na příležitostnou hledačku , který je poněkud pokročilejšího věku a po infarktu , čili neutíkám ani před divočákem , můžeme dát řeč u hledačky.Z Velešovic znám jen jednoho člověka , ty by jsi byl druhý. Moc dlouho taky nehledám.(57)

Tak po delší odmlce jsem zde..koukám,že pár klackařů sem zavítalo.
Dal jsem se dohromady s kolegou z Rajhradic a teď povětšinouu brázdíme pole společně.
Je zoráno a tudíž koule jsou téměř na povrchu,či jen rozhrábnout hlínu.
Vyhýbáme se samozřejmě pietním místům ,zaměřujeme se píše na okraje,či táborová místa vojsk. ;-).

Není problém domluvy a společné vyběhnutí na polnosti.
Přikládám email. : fred.art@tiscali.cz - je to jen na Vás

Z Velešovic? no to bych tě mohl znát, nebo aspoň kamoši z Velešovic a aji věkem si +/-. Má pro tebe tip. Holubicko/Křenovicko, vcelku velký výskyt keltů a pokud chceš WWII, tak Rousínov, tam byl tam lágr. Jo a mimochodem, víš že ve Velešovicích bylo za císaře pána vojenské cvičiště? 8-)

Nazdar bydlím v Křenovicích,nezajdem dnes odpoledne někam?? Začínám a každá rada dobrá.

Ahoj, nepomohl byste mi nekdo v Blansku a okoli s Garettem GTI 1500, koupil jsem z druhe ruky a bez navodu
diky Jarin o:-)

Ahoj, no jsem rád že vidím lidi z okolí Brna co chodí. Pokud máte zájem klidně se můžeme domluvit a zajít. Dle mého názoru na věku nezáleží pokud mají ti lidi stejný konícek a je takto specifický tak se mají o čem bavit pořád. :-D
Já su třeba ještě poměrně mladý zoban(27), ale podle mě o tom to není. Slavkovské bojiště? Kam tam chodíte? Mám z něj poměrně strach jelikož už tam pár lidí dostalo pokuty a ne malé? Na nikde není psáno kam se může a kam ne!! Nebo aspoň jsem se to nikde nedočetl

Tak já moc po Slavkovském bojišti nechodím, právě z těch důvodů , co jsi uvedl, courám když už tak po okrajích a tam toho moc nenajdu, chodím necelý rok a mám odsud tři kule do předovky, jinak hřeby a takové ty věci, co můžou souviset, ale nemusí, nechávám v zemi.Teď co byly ty horka, tak chodím spíš les a to náhodně , kde se mi to zrovna líbí a můžu nechat trochu bezpečně zaparkované auto.

Zdravím, včera jsem dostala můj první detektor,plánovala jsem, že budu lítat po "slavkovských kopcích" a tady se dočítám,že je to snad zakázané nebo co,můžete mi , prosím, vysvětlit kde se zhruba můžu pohybovat?Kde jsou ty "okraje"?Díky

Ahoj. V tomhle počasí to nejde prakticky nikde. Slavkovské bojiště je kategorie "archeo lokalita". Chodí se tam celkem běžně, ale tím nechci v žádném případě říct, že to je OK. Je tady spousta míst, kde to jde a neriskuješ konflikt a pokutu.
Pokud budeš mít zájem rádi tě přibereme. Hned jak to trošku půjde.

JJ tak to sme na tom stejně. Ale i tak by mě to zajímalo. No tak někdy můžeme zajít. S čím chodíš?
S lesem zkušeností moc nemám přeci jen když jsem viděl fotky maniaků co stojí v jámě a drží 20kg pumu mě trošku odradili:-) Ale taky tam zajdu. :-D
Tak někdy můžeme zajít spolu

někdo na zitřejši hledani z Brna a okoli email:horkymihal@seznam.cz

Blíží se nám pomale sezona, ve dvou se hledá lepe,najde se kamoš, jsem z Tuřan, jezdím po cele moravě. :-) email: Naiki99@seznam.cz

Nazdar Sarius , už jsem myslel , že jediným postiženým z Tuřan jsem já , jsem poněkud starší ročník a chodím sám , až na jednu loňskou vyjímku , napiš něco bližšího , co máš za stroj a co v hledání preferuješ, jak dlouho chodíš apod. :-)

Čau Kyrat tak chodím neco přes dva roky měl jsem garrett ace 250 šel do sveta ted z jara budu kupovat Garrett Euro Ace 350 v hledání preferuji military mince taky potěší tuto sezonu bych chtěl někam dál než po moravě chodil semnou kamoš ale co má ted barak tak maka jen na něm a na hledáni už nemá moc času :-( Tak chodím sám mužeme se nekde sejít když tak napiš na mail :-)

Tak Brno halo :-)

Ahoj su z Brna a právě se stěhuju na Dvorska. Pokud byste chtěli chodit jsem jen pro. Zatím jsem chodil sám ale to není ono. Je super když poznáte lidi, kteří mají stejnej koníček. Zatím mám žluťáka ACE250 s velkou sondou. Pokukuju ale po C.Scope CS6MXi nebo 4.
klidně mi napište Tommbrno@seznam.cz

jestli se můžu přidat k výjezdu někam hledat
tak mi napište na
olii05@seznam.cz

Nazdar mrcasníci, já jsem sice z Dolních Kounic. což je cca 25 km od brna, ale chodíme hledat spolu s kámošem co je z brna a pátráme v okolí Kounic atd ale není problém zajet i jinam. Co takhle se domluvit na nějaký víkend a sejít se mrcasníci z brněnskýho okolí a někde to plošně propátrat. Znáte to čím víc lidí tím větší plocha, je to jen nápad (tesoro silver s lepší cívkou) :-)

Na tomhle vebu bys mrcasníky těžko hledal :-(,tady jsou povětšinou hledači,lovci apod. 8-)

Aha tak to jó tak to pardón :-D Já myslel hleače a lovce .D

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben