Český Těšín

Čaute všeci přistěhoval jsem se do Svibic je tu kolega na hledání co by mě někam vzal? Chodím skoro každý den..

In der Kategorie Gruppen und gemeinsame Suchen, Erstellt von Johny6 2.4.2020 19:08

Tak tolik času nemam :-) Horní Tošanovice.
Ale zde v okolí je dost malý terén, nacházím většinou mrtvolky, až mě zlobí jak z Čech kolegové dávají fotky nálezů..
Mob; wocap 603 889 731

Ahoj, já jsem z Č.T. Zatím ale hodně nováček, byl jsem na lovu jen 2x kolem hrabiny a zatím jen samý odpad. Chybí mi čas. Snad bude lépe v létě.
PS: bacha na Svibice, tuším že je to atcheolokalita !

Hoj no prošel jsem tu toho dookola docela dost a je tu samý bordel občas nějaká mrtvolka mince ale nic staršího jezdím teď po okolí tam už něco málo k nalezení je ale pořád hledám a zkouším nové místa. Samozřejmě Chotěbuz a okolí určitě né je tam archeopark a hradiště tam to prý nemají rádi ani mi to svědomí nedovolí ;-) a o svibici si nemyslím že je archeo je to tu celé rozkopané skládka na každém rohu signálů žebych kopal celý den a nehnul se z místa hodně sutě z bouraček baráků rozhrnutá pod hlínou no děs :-D :-D :-D jestli chceš můžeme se domluvit a někde zakopat ;-)

Máš něco nového? Já nějak nestíhám, furt robota na baráku...

Čau Johny, nic jiného ti nezbude, než se vrátit do Havířova o:-)

A v Havířově lépe ??

Ahoj Karki, chlope stav se a určitě je tu líp, :-) jen tu v okolí nic není 8-)

Musím dodělat položky a startujeme...... :-)

Plotky, nedáš si pozor a tablet to změní plot na položku :-)

Ahoj Karki, tak co, už máš plot(položku :-) hotový?.No, už by jsme se mohli konečně setkat na
nějaké hledačce. Co ty na to?

Ahoj,
Plot poooomalu roste :-) ale v úterý jedu pro Marse do Jiloveho, to znamená že asi ve ctvrtek by jsem chtěl vyrazit s ním ven...
Co ty na to???

Ahoj, tak už ses rozhodl, kterej detík koupit? o:-)

Jj., 800 ..🙂🙂
Ale až dokončíme bránu, asi 14 dnů....
Pak to spustíme... :-)

Čau kolegové,jsem z Třince a chodím pípat Jabl.Prusmik,Hrčavu a Smilovice... Klidně bych zajel na společnou pipačku někde za Ostravu nebo Opavu😁

Jakou máš úspěšnost?
Kdysi jsem mluvil z archeologem z Těšína a vadili mu hledači z Polska, prý se chovají jak sarančata.
Jinak kolem Jablunkova jsem moc nenašel.
I když mě jednou nějakej děda co mu patřila louka na které jsem hledal ukazoval směr kde byla dělostřelecká baterie, nakolik tohle není moje parketa šel jsem opačným směrem.

Čaute taky bych se někdy přidal,jestli teda ještě chodíte.😎

Jsem taky z Těšína Jarek.👍

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben