Co děláte s nalezenými šperky?

Zdravím
už jsem nějakou tu dobu držel detektor v ruce a nalezl jsem i nějaké šperky z vzácnějších kovů (očividně bez historické hodnoty). Leží mi ale doma na poličce a upřímně nevím co s nimi. Máte nějakou radu jak by se to dalo produktivněji využít nebo i pokud možno zpeněžit?
Díky za rady

In der Kategorie Jäger der Geschichte, der Erkenntnisse und der Entschlossenheit, Erstellt von Detiro 4.9.2018 16:24

Z nalezených šperků si připravuji výbornou domácí polévku. Na jednu porci použiji středně velký prsten ze 14kt zlata, přidám masivní stříbrný řetízek nejlépe i s přívěskem, od oka pár zlomků neugoldu, dva stroužky česneku, kapku oleje na čištění zbraní, sůl a pepř. ;-)

A koukám pán je gurmán. :-D :-D :-D

Jasne, a potom ju zaneseš princovi Radovanovi, on si dá zavolat kuchaře... to poznáme... teraz tú o Snehurce... :-D

Polévku mám pro sebe a návštěvy, princ Radovan je v base, tam konzumuje výběrový chléb s vodou :-D :-D :-D Sněhurka tuhle polévku už nechce, od té doby co ochutnala vývar z trpaslíků :-D o:-)

Trpaslíků prodali do ZOO na žrádlo pro hrochy...

Já mám zatím jen jeden zlatej prsten a leží mi v šuplíku. Až budu mít ten šuplík plnej tak to začnu nějak řešit. :-D

Jaký šperky? o:-)

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben