Depoty

Jak velké depoty mincí jste zatím nalezly ? Pochlubte se i s nálezovými okolnostmi :-D

In der Kategorie Jäger der Geschichte, der Erkenntnisse und der Entschlossenheit, Erstellt von pasnau 19.1.2011 23:34

Nevim jestli se to da nazvat depot,ale nasel jsem mnesec medaku z roku 1761 a na tom poslednim medacku byl prioxidovanej stribrnej3krejcar z roku 1708 celkem tam bylo 11 kousku,ale radost mi udelali.. ;-)

to kto: No je depot určitě je :-D moc gratuluju ;-)

Koukam,ze jsi z CB.ja z Kaplice tak to se muzem nekdy domluvit a zkusit stesti tady kolem hranic docela to tu mam nachozeny :-)Tak se ozvi ;-)

já na to Kaplicko jezdím :-D tak mi tu nech nějakej kontakt a určitě se domluvíme
:-D

Klidně bych vyrazil někdy s vámi bydlím v T.S. do ČB 20 KAPLICE TAKTÉŽ :-)

to MartaViky: kam chceš jezdit :-D kolem Svinů je hned několik lokalit WW2. Jezdím tam dost často. Nech tady taky kontakt :-D

Abych pravdu řekl je mi to vcelku jedno jen když nemusím chodit sám :-) Většinou ale jezdím okolí Svinů dál jsem ještě nebyl nebylo zapotřebí :-) Vím jak se ti zadařilo :-) kontakt na mne: marta.viky@seznam.cz

ozvu se ti
;-)

Jasný díky. Klidně nápis jen email mužem popovídat. Drobet se tu v okolí význam :-) bydlím tu přeci jen 27 let 8-) 8-)

Jasný díky. Klidně nápis jen email mužem popovídat. Drobet se tu v okolí význam :-) bydlím tu přeci jen 27 let 8-) 8-)

Já nalezl depot v jednom starým mlýně(viz mé příspěvky).Zítra budu posílat zbytek nálezů z onoho mlýna. :-D

:-D, vynikající téma...

já na něj stále čekám... o:-)

Jednou sem našel asi 120 protektorátních a slovenských mincí na rozloze tak 5x5m.

Hopper81 můžeš se rozpovídat ? Tedy jestli si nevymýšlíš ;-)
Taky tu mám jeden starý mlýn a docela by mne zajímalo kam se tam podívat.

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben