Detektor kovů Fisher F2

Detektor kovů Fisher F2, se chová i v nepříznivých půdních podmínkách stabilně a má i slušné separační vlastnosti. Diskriminace pracuje spolehlivě a detektor je velice dobře vyvážený.

In der Kategorie Metalldetektoren, Erstellt von Elmara 20.8.2010 14:43

Zdravím všechny,V prosinci jsem si koupil F 2 DD. Našel jsem vcelku dost věcí.Ale začal jsem přemýšlet,že bych si koupil 75.Myslíte,že bude velký rozdíl v nalezených věcech ? Neříkam,že F 2 je špatná. Ale chtěl bych se posunout kapek dál i v nalezených věcech.Proto bych Vás prosil o radu.Díky všem

Jde o to kde budeš hledat...a co budeš hledat - někde je F2 plně dostačující mašinka, na válku ok ,čistší les atd , jinde se doslova ukopeš k smrti... F75 je na tom se separací podstatně lépe,je rychlejší a za hrčitých podmínek se dá dostat opravdu hluboko...za předpokladu toho správného nastavení pro dané místo. s rušením je to obdobné -_:ohradníky,letadla,železniční vedení atd tam umí I F75 zahrát pořádnou discotéku 8-)ale to neřeš -to zvládá i ,zázračný,Deus v cenové relaci o deset tisíc jinde....

Zdravím, jaké je podle vás nejlepší nastavení F75.


Zurück zum Chat

Beitrag hinzufügen

Um einen Beitrag hinzuzufügen, müssen Sie sich anmelden. Wenn Sie noch kein Konto auf dieser Webseite haben, registrieren Sie sich.

↑ Zurück nach oben + Mehr sehen

Nach oben